Досягай

5 "невинних" звичок, які шкодять вашому мозку
7 трав
14:20
Усім відомо, що куріння, алкоголь, наркотики негативно позначаються на роботі мозку. Але не лише ці звички підривають розумове здоров'я людини. Ви навіть не уявляєте, який згубний вплив справляють на мозок наші, здавалося б, зовсім невинні щоденні дії.
Виліт без проблем: 7 речей, від яких застерігає охорона аеропортів
4 трав
21:01
Головне завдання будь-якої авіалінії – забезпечити спокій та безпеку кожного пасажира і в аеропорту, і на борту літака. Саме тому вам доводиться проходити безліч перевірок: перед входом в аеропорт, паспортний контроль, контроль багажу тощо.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.