Опущене плече – це перша ознака сколіозу, тому краще не ігнорувати проблему, а звернутися до лікарів. Крім цього, тренер Кирило Торос каже, що несиметричність може викликати ще й гіпертонус у м'язах: вони скорочуються і тягнуть плече вниз чи вверх.

І ще Гучні кінопрем'єри онлайн: новинки Warner Bros. тепер будуть доступні на OLL.TV

Це можна виправити двома надпростими вправами. Їх часто виконують і окремо (достатньо усього кілька хвилин), і у рамках розминки до основного тренування.

Як виправити несиметричні плечі

  • Як ми уже згадували, м'язи можуть тягнути плече вниз. Йдеться про найширші м'язи спини. У такому випадку їх потрібно трохи потягнути. Для цього заведіть праву руку за спину зверху, лівою візьміть за лікоть правої та нахиліться вліво.
  • Крім цього, трапецієподібні м'язи можуть тягнути плече вверх. Заведіть одну руку за спину знизу, а другою візьміться за голову, нахиліть її і добряче, але обережно потягніть м'язи.

Зробіть фото ДО та ПІСЛЯ. І уже після щоденних занять впродовж тижня ви помітите результат!

Читайте також Як заставити сідниці рости: 2 секрети від фітнес-тренера

Текст публікації Кирила Тороса:

Одне плече нижче за інше

Це досить часта проблема і іноді це пов'язано з гіпертонусом в м'язах. Вони скорочуються і тягнуть плече вниз чи вверх. Цей тонус ми і зніматимемо. Виконуйте ці вправи кожен день, достатньо всього кілька хвилин, і ви побачите різницю!