Дивуй

Чи потрібно мити й чистити печериці: відповідь не здивує тільки досвідчених кулінарів
16 трав
09:53
До магазину та на ринок печериці приїздять такі гарненькі й на вигляд такі чистенькі, що кожного разу думаєш: а чи потрібно їх узагалі мити й чистити? Перфекціоністи, звичайно, переконані, що мити та чистити потрібно будь-які гриби. А дехто вважає ці маніпуляції марнуванням часу. То хто ж має рацію?
 Подбайте про безпеку та здоров'я: посуд та їжа, які не можна нагрівати в мікрохвильовці
14 трав
08:10
Увірвавшись до нашого життя, мікрохвильові печі спростили нам багато процесів на кухні. Тож сьогодні це – незамінна нехніка для кожної сім'ї. У мікрохвильовці можна швидко розігріти страви, приготувати яйця пашот чи навіть кекси.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.