Ідеї 24 створили для вас список найбільш поширених звичок, які виведуть з рівноваги будь-кого.

Читайте також: Як встигати більше: 10 простих порад

1. "Нервові" ноги

Поширена звичка для тих, хто не може приховати своє хвилювання, нетерпимість чи інші емоції.

Таке коливання ніг під час сидіння свідчить про те, що людина має почуття тривоги, – повідомляє лікар психологічних наук з Університету штату Массачусетс Амхерст Сьюзан Краусс Вітборн.

Фото thelist

2. Їжа

З їжею пов'язано багато поганих звичок. Серед них, зокрема, поїдання страв у заборонених місцях (бібліотека, транспорт, театр тощо), занадто гучне куштування та "пережовування" страв, "прицмокування", пошкрябування посуду під час їжі тощо.

Фото unsplash

3. "Закрили тему"

Погодьтеся, вас теж дратує, коли в суперечці ви впевнені у своїй правоті, маєте аргументи та докази, а ваш співрозмовник просто каже "закрили тему". Особливо неприємно таке чути на роботі. Чи не так?

Фото thelist

4. Плювання

Попри те, що це максимально некультурно, це ще й огидно. Чи не так? Але багато людей так роблять і вважають нормою.

Фото thelist

5. Жувальна гумка

Усі полюбляють маленьку освіжаючу жуйку. А дехто ще й фанатіє від особливих жувальних бульбашок. Сам вигляд цієї бульбашки, а також звук від її "лопання" і дратує багатьох.

Фото unsplash

6. Кусання нігтів

У світі мільйони людей кусають нігті. І, мабуть, ніхто з них не задумується про те, що це дратівливо, неестетично та шкідливо для них самих.

Фото thedailymeal

7. "Потріскування" суглобами

Найбільш популярне "потріскування" пальцями рук. У результаті цього виникає особливий звук, який і дратує оточення.

Фото thelist

8. Клацання ручкою

Коли це трапилося один раз, ми не звернули уваги, але коли це триває безперервно впродовж декількох хвилин, то це викликає злість.

Фото learnloft

9. Користування телефоном під час живої розмови

Поширене явище, коли, будучи в компанії, один з друзів говорить по телефону або листає стрічку в соціальних мережах. Це не просто дратує, а навіть ображає. Чи не так?

Фото unsplash

Цікаво: 20 ідеальних фото для тих, кому набридла недосконалість світу

10. Закручене волосся

Закручування волосся пальцями дратує багатьох. Але іноді ми навіть не помічаємо своїх звичок. Тому зважайте на свої руки, стежте за діями, контролюйте своє тіло.

Фото pinterest

11. Відсутність зорового контакту

У вас траплялося таке, що ви розповідаєте співрозмовнику щось важливе для вас, а він просто дивиться в різні сторони? Якщо це було одноразово, то, ймовірніше, таке трапилося випадково і злитися через це не потрібно. Однак, якщо це було декілька разів, то це свідчить про погану звичку вашого співрозмовника, про яку він навіть може не здогадуватися.

Фото kishimagazine

12. Гучні розмови по телефону

Це стосується розмов по телефону у громадському місці, тобто там, де велика кількість людей. Ця звичка особливо дратує оточення в транспорті, магазині, театрі тощо.

Фото glavcom

13. Запізнення

Ми часто гніваємося на непунктуальних людей. Ймовірно, вони навіть не вважають це звичкою, а просто збігом обставин. Запізнення на будь-яку зустріч це не лише погана звичка, це ще й неповага до тих, хто очікує.

Фото che-online

14. Перебивання під час розмови

Іноді так буває, що ми розповідаємо щось цікаве або важливе для нас, а співрозмовник не просто перебиває, а переводить тему на щось дріб'язкове. Така ситуація дратує кожного.

Фото ecr.co.za

15. Надто гучна музика в навушниках

Незалежно від того, який жанр музики звучатиме в навушниках, така ситуація є неприємною для багатьох людей, які є навколо.

Фото home.bt