Ці зірки шоубізу жодних рекордів ставити не прагнули, але їхні імена таки опинились на сторінках Книги рекордів Ґіннеса.

Читайте також: 5 акторів, яких вигнали зі знімального майданчика

Двейн Джонсон

Уперше актор потрапив до Книги рекордів Ґіннеса 2007 року, отримавши найбільший гонорар за головну роль у фільмі "Цар скорпіонів" – 5,5 мільйона доларів.

2015 року актор установив другий рекорд, зробивши неймовірну кількість селфі із шанувальниками. За 3 хвилини він сфотографувався аж 105 разів!

2017 року Двейн Джонсон узяв участь у благодійній акції – разом із командою Seven Bucks Digital Studios виготовив 245 кілограмів соусу дип, який потім роздали бездомним.

Двейн Джонсон / Фото Getty Images

Емінем

Репер потрапив до Книги рекордів Ґіннеса 2013 року завдяки пісні "Rap God". Тривалість синглу – понад 6 хвилин. Загальна кількість слів у пісні – 1560. У середньому репер зачитував 9,6 складу за секунду.

Дивіться відео на пісню "Rap God":

Роберт Дауні-молодший

Актор потрапив до Книги рекордів Ґіннеса 2013 року завдяки китайським шанувальникам. Вони створили унікальну листівку з нагоди дня народження свого кумира й підписали її. Загалом у вітальному флшмобі взяли участь 5339 фанатів Дауні-молодшого, серед яких і китайські знаменитості.

Роберт Дауні-молодший / Фото Getty Images

Цікаво: 5 найцікавіших виграшів в історії

Шакіра

Співачка потрапила до Книги рекордів Ґіннеса, ставши першим користувачем Facebook, на чию сторінку підписалися 100 мільйонів осіб.

Шакіра / Фото Fgyelj

Г’ю Лорі

Британець увійшов до Книги рекордів Ґіннеса як найоплачуваніший актор серіалу. За зйомки в одному з епізодів "Доктора Гауса" Г’ю Лорі отримав 700 тисяч доларів.

Г'ю Лорі / Фото Getty Images