Ідеї 24 сформулювали для вас декілька корисних порад, які допоможуть обрати локацію для фотосесії. За вами залишається мале – знайти фотографа, а потім красиво йому позувати.

Читайте також: Класні ідеї для селфі в Instagram, які вам точно сподобаються

Перш ніж зібратися на фотосесію, обов'язково потрібно визначитися, де саме ви хотіли б зробити яскраві кадри:

  • у домашніх умовах;
  • на вулиці;
  • у фотостудії.

Фото pinterest

Фото в домашніх умовах

Якщо ви хочете зробити вдалі фото в домашніх умовах, то обов'язково завчасно подбайте про освітлення. Також продумайте композицію фотографії, макіяж та образ загалом.

Фото pinterest

Ідей для фото в домашніх умовах може бути безліч. Спочатку оберіть, в якій саме кімнаті будете робити фото, а потім експериментуйте, показуйте різні емоції, змінюйте образи.

Кухня

Фото pinterest

Спальня

Фото pinterest

Ванна

Фото pinterest

Балкон

Фото pinterest
Окрім цього, ви можете робити акцент не лише на місці розташування, а й на дрібних деталях. Наприклад, це може бути книга, кава, фрукти, квіти, страви тощо.
Фото pinterest

Цікаво: Як правильно позувати для фото: секрети і правила вдалих кадрів

На вулиці

Такі фотосесії можуть бути непередбачливі, адже вдалий кадр залежить не лише від вас. Може бути погане природне освітлення, зіпсуватися погода тощо.

Для фото на вулиці варто експериментувати з позами та місцем. Фото можуть бути на фоні будівель, паркану, природи, на сходах, у парку, біля водойми тощо. Знаходьте красиві місця поруч біля вас, а потім "грайтеся" з емоціями.

Фото pinterest

Для того, щоб обрати місце для фотосесії на вулиці, потрібно зважити всі "за" та "проти".

  1. Беріть до уваги стиль вашої інстаграм-сторінки. Дизайн, переважаючі відтінки, а також фон – усе це формує комплексно ваш інстаграмний профіль.
  2. Усі фото мають бути в одному стилі. Це означає, що їх потрібно робити на фоні схожих будівель, музеїв, колон тощо. Використовувати схожі або однакові фільтри.
  3. Найдіть свою локацію в Instagram і подивіться інші фото. Можливо, вони вас надихнуть.
  4. Будьте уважні до деталей. Іноді ми зовсім не зауважуємо дрібних деталей, які можуть допомогти нам зробити вдалий кадр.

У фотостудії

Для таких фото потрібен фотограф і візажист. Тоді кадри будуть максимально вдалими. Залежно від пори року, події, вашого настрою, тематика фотосесії може бути будь-якою.

Фото pinterest