Для того, щоб вам не довелося робити спонтанних селфі, Ідеї 24 підготували для вас універсальну добірку різноманітних ідей.

Ви і ваш домашній улюбленець

Милі фотографії тварин, як правило, мають найбільшу кількість лайків. Чому б вам не спробувати поєднати приємне з корисним – фотографуйтеся з маленькими пухнастими друзями. Такі селфі завоюють прихильність у підписників будь-якого віку.

Фото Pinterest

Читайте також: Сімейна фотосесія восени: 10 ідей для красивих фото на смартфон

Руки – наше все

Це оригінальний варіант для селфі. Фото виходять нестандартними, іноді емоційними, але точно красивими. Головне – вдало продумати композицію.

Фото Pinterest

Гра тіней

Хочете оригінальні селфі? Маєте на це чимало часу? "Пограйтеся" з тінями. Гра кольорів, незвичні тіньові відображення, трішки фантазії – вуяля – фантастичні фото готові.

Фото Pinterest

Цікаво: Що подарувати тим, хто любить їсти, але не готувати: добірка геніальних ідей з фото

Селфі в селфі

Особливо вдалий варіант, коли позаду красивий пейзаж і поруч класна компанія. У таких ситуаціях навіть фантазувати не потрібно – просто фотографуйте свої емоції в потрібний момент.

Фото Pinterest

Рушник і косметична маска на обличчя

Любите гарно проводити вихідні для себе? Часто робите маски для обличчя? Чому не зробити відповідні селфі? Фото вийдуть класними та стильними. А що якщо додати рушник? Спробуйте – кількість лайків вас здивує.

Фото Pinterest

Усмішка завжди в моді

Найкращі селфі виходять тоді, коли ви показуєте справжні емоції. Думайте про щось миле та хороше, посміхайтеся і паралельно фотографуйтеся. Вийдуть ідеальні фото.

Фото Pinterest

Акварель у допомогу

Для того, щоб отримати яскраві фото для стрічки Instagram, можна використати акварельні фарби. "Увімкніть" фантазію, продумайте всі деталі "композиції", використайте обрані фарби і розпочинайте фотосесію.

Фото Pinterest

Квіти

Квіти – це не просто красиві рослини. Вони можуть стати чудовим доповненням фото. Яскраві пелюстки, оригінальні суцвіття, незвичні листки чи стебла – усе це можна використати для створення оригінальних селфі.

Фото Pinterest

Фрукти, овочі або ягоди

Використовуючи додаткові елементи, ви можете створити по-справжньому яскраві та незвичні селфі. Для цього варто лише пофантазувати.

Фото Pinterest

Дзеркало

Селфі в дзеркалі ніхто не скасовував. Вони й досі вважаються одними з найбільш популярних.

Фото Pinterest

Смішні селфі

Не бійтеся виглядати смішно. Використовуйте різні "маски" і створюйте кумедні фото, від яких будуть в захваті всі ваші підписники.

Фото Pinterest