Ідеї 24 підготували для вас 10 способів, які допоможуть провести час в дорозі весело та швидко. Будьте певні, ви знайдете і для себе хороший варіант, завдяки якому поїздка "пролетить", як одна мить.

Читайте також: Як скоротити поїздки в магазин: прості правила, які допоможуть економити час та гроші

1. Читання

Не варто брати в дорогу багато книг чи журналів. Просто візьміть те, що вам по-справжньому цікаве. Захопившись цікавим сюжетом, ви навіть не помітите, як опинитесь на місці прибуття.

Фото shutterstock

2. Ребуси або кросворди

"Дідівський" спосіб витратити час з користю. Якщо ви не є прихильником класичних паперових головоломок, завантажте спеціальні додатки на свій смартфон.

Фото politeka

3. Музика

Слухаючи музику, ви зможете розслабитися, помріяти, розпланувати свій час. Тут важливі два фактори. По-перше, слухайте музику в навушниках, щоб не заважати оточуючим. По-друге, підберіть вдалі мелодії, щоб ви не заснули і таки потрапили в потрібне місце.

Фото freepik

Цікаво: Речі, які змінилися до невпізнанності: 30 фото до і після

4. Смартфон

Можливостей у вашому смартфоні багато. Ви можете грати в ігри, переглядати новини в соцмережах, читати цікаві історії тощо. Але це за умови, якщо у вас є інтернет. Інакше потрібно завчасно завантажити собі ті додатки, які вам точно знадобляться.

Фото businessinsider

5. Перегляд фільмів

Переглядати фільм можна на вашому смартфоні. Особливо класно, якщо у вас із собою є ноутбук. Проте, знову ж таки, мережа може періодично зникати будь-де, тому завчасно завантажте потрібні кінострічки на будь-який пристрій.

Фото teravertical

6. Мови

Якщо ви відправляєтеся за кордон, мабуть, саме час почати вивчати мову, якою вам, ймовірно, доведеться розмовляти.

Фото bewiser

7. Сон

Не всі в дорозі можуть спати. Але якщо ви виснажені і не знаєте, чим зайнятися, спробуйте заснути.

Фото businessinsider

8. Ігри з іншими пасажирами

Якщо ви запланували поїздку з друзями, то в дорозі можете пограти в будь-які ігри. Починаючи від гри в "Алфавіт" і закінчуючи "Крокодилом".

Фото backpackerbus

9. Малюнок

Якщо ви любите малювати, чому б не взяти з собою аркуші паперу і олівці? Як варіант, також можна брати антистресову розмальовку.

Фото newhorizons

10. Фотографії

Якщо ви подорожуєте у новій країні, то можете привідчинити вікно і робити різні фото. Окрім цього, красиві кадри можуть вийти і через зачинене вікно. Спробуйте, поекспериментуйте і, можливо, у вас вийдуть фантастичні фотозображення.

Фото pexels