Ідеї 24 зібрали поради, завдяки яким у вас на кухні завжди буде запас необхідних продуктів. Це допоможе вам рідше відвідувати магазини.

Читайте також: 13 крутих лайфхаків, які максимально спростять ваш побут

1. Продукти з комори

Якщо ви подбали про те, щоб у вашій коморі був хороший запас різних продуктів – чудово. Але не поспішайте звідти одразу щось брати. У випадку, якщо продукт не настільки потрібний, внесіть його у список для наступної покупки. Однак, якщо вам вкрай щось знадобилося на наступний день після відвідування магазину – візьміть цей продукт із запасів. Під час наступної покупки обов'язково придбайте те, що взяли з комори.

Фото kentucky

2. Готуйте із "забутих" продуктів

З моменту минулої покупки пройшло багато днів і ви вже не знаєте, що та з чого приготувати? Не поспішайте одразу в магазин. Краще увімкніть свою фантазію, трішки почитайте рецепти страв і приготуйте щось із "забутих" продуктів, які вже давно "перекидаються" в холодильнику чи на поличці.

Фото thenationalnews

Цікаво: 5 міфів про цілі, які заважають нам стати успішними

3. Меню

Незапланована поїздка в магазин призводить до спонтанних покупок. Придбавши навіть те, що вам не зовсім потрібно, ви потім можете його викинути. Саме тому намагайтеся хоча б приблизно розуміти, що готуватимете впродовж наступного тижня. За бажанням взагалі можете скласти меню і придбати те, що вам точно знадобиться за відповідним списком.

Фото prozeny

4. Товари, які не псуються

Під час поїздки в магазин ви повинні приблизно розраховувати і купувати 2/3 товарів, які не псуються тривалий час. Їх можна брати із запасом. Натомість фрукти, молочні та м'ясні вироби мають короткий термін придатності. Їхнє вживання не потрібно відкладати.

Фото nytimes

5. Заморожування продуктів

Не відмовляйтеся від морозильної камери. Придбавши овочі, сире м'ясо або фрукти, ви можете їх розділити на дві частини: для термінового вживання і для заморозки. Як варіант, можете купувати уже заморожені продукти. Наприклад, суміш овочів, напівфабрикати, рибу тощо.

Фото openfit

6. Експериментуйте з програмами для харчування

Існують різні програми для економії продуктів, для створення меню (залежно від смакових вподобань), для приготування "бюджетних" страв з декількох доступних інгредієнтів тощо. Усе це є в доступі, тому замість того, щоб витрачати час на перемотування стрічки в соцмережах, ви можете почитати щось корисне і надихнутися цим.

Фото freepik