Тому Ідеї 24 підготували для вас 7 простих екоідей для упаковки сюрпризів рідним.

Читайте також: Як оригінально запакувати подарунок на Новий рік: 10 ідей для декору мішечків

Найкраща упаковка – це її відсутність. Особливо, якщо ви придбали книгу, шарф, аромасвічки тощо. Речі самі по собі красиві та привабливі. Вони апріорі не потребують додаткових декоративних елементів.

Папір для випічки

Якщо ви все-таки вирішили упакувати подарунок, можете використати пергаментний папір. Він виглядає мінімалістично, але стильно. За бажанням можете написати красиве побажання, намалювати малюнок або прикрасити спеціями, сухими квітами, гілками ялинки тощо.

Фото goodhouse

Кухонні рушники

У кожної господині в шафі точно знайдеться хоча б один новий кухонний рушник. Запакувавши подарунок в нього, отримувач матиме аж два сюрпризи. Отже, такий варіант упаковки і красивий, і практичний, і екологічний.

Фото roomester

Баночки

Універсальна річ, в якій можна подарувати печиво, солодощі, сертифікат або будь-які невеликі подарунки. Головне, увімкнути фантазію, пошукати приклади і все це робити в гарному настрої та з любов'ю.

Фото ekaterina-alexeeva

Цікаво: Як оригінально подарувати мандарини: 10 незвичайних ідей

Екосумка або екоторбинка

Така упаковка – це додатковий подарунок до головного сюрпризу. Тому обов'язково обирайте щось оригінальне, креативне та стильне.

Фото lovefromsanta

Хустини

Будь-який подарунок можна упаковувати в хустину з цікавим принтом. Особливо варто звернути увагу на хустини-фуросікі. Тобто ті, які призначені для перенесення речей.

Фото roomester

Коробка

Це універсальна річ, яка точно рано чи пізно згодиться в побуті. Краще, звісно, обирати металеву коробку, але картонні також можна використовувати в багатьох випадках.

Фото fr.dhgate

Для декору упаковки можна використовувати гілки ялинки, шишки, солодощі, каштани, дерев'яні фігурки, сухі квіти та листя тощо. Фантазуйте, експериментуйте і робіть усе в гарному святковому настрої.