Різ Фокс давно страждав на ожиріння, та 2018 року нарешті зрозумів: час змінюватися. Ще б пак! Тоді він важив уже понад 200 кілограмів. Три роки пішло в хлопця на те, щоб спалити обтяжливий "баласт".

І ще Як покращити собі життя: 10 геніальних речей, які захоче мати кожен


Вага Різа перевалювала за 200 кілограмів / Фото facebook

Оскільки він дуже любив їздити на велосипеді, то саме з цього й почався його шлях схуднення. Різ катався на двоколісному навколо місцевого озера, але згодом йому це набридло, і він став збільшувати дистанції.

Одно дня Фокс зрозумів, що може заробляти гроші, катаючись по місту і спалюючи при цьому зайві кілограми. Тоді він відразу звернув увагу на UberEats, компанію з доставки їжі.

У той час я зрозумів, що UberEats буквально платить мені за те, що я роблю з задоволенням. Тому я подумав, що можу робити те, що мені подобається, заробляти гроші і худнути,
– згадує чоловік.


Фізичні навантаження та дотримування дієти допомогли чоловікові скинути 126 кілограмів / Фото facebook

Але варто розуміти, що не лише фізичне навантаження та життя у постійному русі допомогли чоловікові досягти мети. Він повністю змінив свій раціон і старанно дотримувався дієти. Різ майже не їв вуглеводів, денна норма яких – лише 20 грамів. Крім цього, чоловік повністю виключив фастфуд. Зараз 37-річний кур'єр зізнається, що ніколи ще не почувався настільки здоровим і щасливим.

Я дотримуюся кето-дієти навіть після того, як скинув вагу. Це стало моїм способом життя, а не просто дієтою,
– пояснює чоловік.

І Фокс не зупиняється навіть на хвилину. На початку березня він здійснив поїздку навколо Сінгапуру довжиною у 120 кілометрів. А ще у його планах – здійснити кругосвітню подорож на велосипеді.

Читайте також 5 бізнес-ідей, як здавалися безглуздими, але все одно принесли власникам гарний прибуток

Чоловік вважає, що особливого секрету у схудненні немає. Потрібно старанно дотримуватися дієти і займатися спортом. Зараз він продовжує працювати над своїм тілом і набрав вагу до 85 кілограмів, збільшивши м'язову масу.


Зараз Різ Фокс збільшує м'язову масу / Фото facebook