Тому, якщо ви маєте трохи вільного часу, прагнете розвиватися і хочете подивитися щось захопливе – скористайтеся нашою добіркою серіалів.

Читайте також: У диких умовах: найкращі фільми про виживання, які ви подивитесь на одному подиху

"Бос" / "Boss"

Головним персонажем серіалу є авторитарний управлінець Том Кейн. Він має нестандартне мислення і може знайти вихід з будь-якої ситуації. Це людина, яка не зупиниться ні перед ким і ні перед чим. Том має максимальне стратегічне мислення, яке забезпечує управлінцю довгострокове перебування при владі.

Дивіться трейлер першого сезону серіалу "Бос":

"Джон Адамс" / "John Adams"

Серіал про одного із засновників американської держави Джона Адамса. Образ президента розкрито якнайкраще. У серіалі дуже тонко показано, що це управлінець, на якого варто рівнятися. Він завжди вміє відстоювати свою думку, готовий до діалогу і навіть здатний на компроміси. У кожній серії розповідається про якусь складну політичну, економічну чи юридичну ситуацію, яка тримає глядача в напрузі впродовж приблизно 70 хвилин.

"Джон Адамс": дивіться трейлер

Цікаво: Топ-7 фільмів, які надихають на подорож

"Кремнієва долина" / "Silicon Valley"

Серіал про групу стартаперів, які розробляли свої мобільні додатки. Усі вони згодом об'єдналися для того, щоб створити унікальний продукт. У комічному стилі розкривається весь механізм створення та реалізації продукту.

Дивіться трейлер першого сезону серіалу "Кремнієва долина":

"Мілдред Пірс" / "Mildred Pierce"

Серіал про жінку, яку покинув чоловік. Через це вона змушена багато працювати і піклуватися про двох дітей. Кар'єра жінки розпочинається з офіціантки. Крок за кроком головна героїня вдосконалюється, працює над собою і стає власницею мережі ресторанів "Mildred's".

Дивіться трейлер серіалу "Мілдред Пірс":

"Дедвуд" / "Deadwood"

В основі серіалу історичні події про золоту лихоманку. У період хаосу та свавілля в американське містечко прибуває колишній федеральний маршал, який прагне відкрити невеликий магазин. Що на нього чекає? Чи вдасться чоловікові втілити мрію? Та як на це повпливають політичні події в Америці? – Усі відповіді ви дізнаєтеся під час перегляду.

Дивіться трейлер першого сезону "Дедвуд":