Джерело: 24 канал

Для того, щоб не розгнівати начальника, потрібно правильно говорити про фінанси. Як це робити – читайте в нашому матеріалі.

Читайте також: 5 ознак того, що ваш керівник вас цінує, навіть якщо приховує це

Перед тим, як іти до керівника з проханням, потрібно чітко усвідомлювати, для чого вам підвищення зарплати. Іноді краще стати невеликим егоїстом і не хвилюватися про те, кому "більше потрібно", а також про те, що є працівники, які більше заслужили підвищення заробітної платні.

Прийшовши до керівника, ви повинні чітко аргументувати, чому вам варто підняти заробітну плату. Серед причин виділяйте 4 основні.

1. Схожі посади

Якщо ви точно знаєте, що колеги на ідентичній посаді отримують вищу заробітну плату – не соромтеся про це казати прямо. Не знецінюйте себе, свою роботу та вміння. Максимально тактовно поясніть це керівнику і чекайте від нього відповіді.

Фото sb-advice

2. Багато працюєте

Якщо ви часто залишаєтеся понаднормово на роботі, на вас "лягло" багато справ, які попередньо не входили у ваші обов'язки, - будьте певні, ви заслуговуєте на підвищення зарплати. Обов'язково скажіть про це керівнику, ймовірно, він таки зрозуміє, що ви заслуговуєте більшої оплати за вашу роботу.

Фото belnovosti

Цікаво: 7 основних помилок у резюме

3. Рівень заробітної плати повинен зростати

Якщо ви працюєте в компанії 5 років і за цей час вам жодного разу не підіймали зарплату – час просити про її підвищення. На ринку праці підвищення рівня заробітної плати – це обов'язок кожної компанії.

Фото rivnenews

4. Вам дуже потрібні гроші

Насправді такий аргумент спрацьовує лише одноразово, але він дієвий у непередбачуваних ситуаціях. Тобто якщо вам екстрено знадобилися гроші, ви можете попросити у керівника. Шанс на отримання додаткових коштів завжди є.

Фото igormylnikov