Ідеї 24 допоможуть вам пити так, щоб довго не п'яніти. Для цього потрібно лише дотримуватися 10 простих правил.

Читайте також: Споживай з розумом: як пити алкоголь, щоб не зіпсувати собі свята

1. Відпочинок

Для кожного організму алкоголь – це практично отрута. Тому, якщо ви все ж вирішили пити алкогольні напої – обов'язково заздалегідь гарно відпочиньте фізично. Інакше, серцево-судинна та нервова системи можуть дати збій.

Фото travelask

2. Їжа

Перед тим, як почати вживати алкоголь, обов'язково потрібно перекусити. Найкраще для перекусу підійдуть бекон, горіхи, сало, бутерброди з маслом.

Фото aussiedlerbote

3. Активоване вугілля

За декілька годин до застілля прийміть активоване вугілля. Якщо ви цього не зробили – не критично. Можете випити пігулки пізніше. Вони все одно дадуть результат.

Фото changeua

4. Закуска

Обов'язково закушуйте алкоголь гарячими стравами. Ідеально підійдуть: м'ясні страви, риба, картопля з маслом, а також лимон та петрушка.

Фото my

5. Не змішуйте

Під час вживання алкоголю не змішуйте різні види алкоголю. Краще зупиніться на одному варіанті, адже так ви вбережете себе від непередбачуваних ефектів.

Фото jsmekocky

6. Газовані напої

Якщо ви любите запивати алкоголь, то обов'язково віддавайте перевагу негазованим напоям. Не варто запивати "енергетиками", шампанським, солодкою газованою водою.

Фото humor

Цікаво: Як не набрати зайвих кілограмів під час свят: 7 корисних порад

7. Розбавлений алкоголь

Для того, щоб не доводилося пити багато міцного алкоголю, можна розводити його з соком. Так ви отримуєте коктейль, який зможете пити увесь вечір.

Фото shutterstock

8. Алкоголь у роті

Коли п'єте алкоголь, не затримуйте його тривалий час в роті. Адже тоді він всмоктується через кровоносні судини в порожнині рота. Це пришвидшує процес сп'яніння.

Фото pivo

9. Розтягуйте задоволення

Визначте для себе годинну норму алкоголю. Так, ви не будете пити зайве, тому й не сп'янієте швидко.

Фото craftdepot

10. Відмовтеся від тютюну

Якщо ви вживаєте алкоголь, то куріння може ускладнити ситуацію. Особливо це стосується людей, які палять нерегулярно. Вони отримують подвійний стрес на організм.

Фото intex-press