Ідеї 24 підготували поради, які допоможуть вам залишитися у нормі після свят, при цьому не морячи себе дієтами.

Читайте також: Споживай з розумом: як пити алкоголь, щоб не зіпсувати собі свята

1. Контролюйте кількість калорій, які ви їсте

Якщо за новорічним столом ви віддасте перевагу овочевим салатам, ви побачите, що з'їсти зайвого просто не вийде. Але і на одних салатах ви довго не протягнете. Тому рахуйте калорії.


Фото pinterest

2. Включайте в раціон білки

Білки – головний "будівельник" нашого тіла і, в першу чергу, міцних, сильних м'язів, щасливі власники яких практично ніколи не стикаються з проблемою зайвої ваги. Тому їжте нежирне м'ясо, рибу, морепродукти, яйця.


Фото pinterest

3. Зменшуйте порції

Їжте дуже маленькими порціями, адже коли ви їсте важкі та великі страви, вашому організму важко перетравлювати їжу, а шлунок буквально збільшується в розмірі.

Тому їжте порції в долоньку: так навіть найкалорійніші страви навряд чи зможуть зашкодити вам або вашій талії.


Фото pinterest

4. Алкоголь – по мінімуму

Запам'ятайте, алкоголь змушує нас завжди з'їдати більше, втрачаючи міру в їжі. Тому випийте кілька келихів шампанського. Але якщо застілля не обійдеться без випивки, обов'язково пийте багато води: так ви зможете уникнути сп'яніння і заодно переїдання.


Фото pixabay

5. Фізичні навантаження

Фізичні вправи сприяють прискоренню обміну речовин, а швидкий метаболізм – ключовий фактор у підтримці витонченої фігури. Повірте, ваше тіло і навіть розум будуть весь наступний рік безмежно вдячні за те, що ви перебороли свою лінь та вчасно згадали про здоровий спосіб життя.


Фото pixabay

6. Пийте багато води

Приблизно 6-8 склянок чистої негазованої води в день – обов'язковий мінімум, особливо у свята, коли ми їмо багато солоної їжі та вживаємо алкоголь. Випиваючи достатню кількість води, ми завжди виглядаємо свіжими й бадьорими.


Фото pixabay

7. Насолоджуйтеся їжею

Спробуйте їсти як мінімум двадцять хвилин – це допоможе вам відчути, коли потрібно зупинитися.


Фото pixabay