Як швидко позбутися сторонніх запахів, розповідає Ідеї 24.

Читайте також Чому не варто викидати шкірку мандаринів: 9 практичних порад для побуту

 • Аромасвічки

Простий та дієвий спосіб, завдяки якому у вашій квартирі не лише покращиться аромат, а й стане затишно та комфортно.


Свічки з приємним запахом / Фото independent

 • Дифузор з ефірними оліями

Ефірні олії здатні не лише протидіяти певним хворобам, вони також мають ароматичну функцію і можуть створити максимально розслаблену атмосферу.


Ефірні олії / Фото thegoodtrade

 • Рослини

Живі рослини здатні не лише покращувати повітря у вашому будинку, вони також впливають на загальну життєдіяльність. Тому, радимо мати у вашій квартирі хоча б 1 вазон у горщику.


Рослини здатні покращувати не тільки аромат, а й настрій / Фото shopee

 • Провітрювання

Незалежно від пори року та погоди, обов'язково робіть провітрювання кімнат. Така циркуляція повітря забезпечить квартирі природну свіжість.


Фото seattletimes

 • Аромалампи

Річ, яка має оригінальну конструкцію. Завдяки цьому може поступово наповнювати кімнату приємними ароматами ефірних олій.


Аромалампи також чудово знищують неприємний запах / Фото fragrancex

Цікаво 10 оригінальних товарів, які хотів би отримати кожен: фото

 • Сушені рослини

Існує величезна кількість рослин, які в сушеному вигляді мають неймовірний аромат. Зокрема, це цвіт липи, м'ята, розмарин, меліса, лаванда тощо. Можете зробити оригінальну ікебану, яка матиме стильний вигляд і вдало впишеться у ваш інтер'єр. За бажанням, можете підсилити аромат, капнувши зовсім трішки відповідної ефірної олії.


Сушені рослини мають стійкий аромат /Фото teleflora

 • Кавові зерна

Один з найпростіших ароматизаторів, який реально здатний повністю поглинути неприємний аромат у кімнаті. Для цього варто помістити кавові зерна у склянку або банку з товстим дном. Запалити свічку і потримати банку над вогнем декілька хвилин. Ємність нагріється, кавові зерна також, тому ви одразу відчуєте цей фантастичний кавовий аромат.


Кавові зерна здатні повністю поглинути неприємний запах / Фото shutterstock

 • Сміття

У вашій квартирі все взаємопов'язано, тому аромат може залежати і від чистоти. Досить часто неприємний запах з'являється саме зі сміттєвих пакетів. Хочете позбутися неприємних запахів – регулярно прибирайте або принаймні викидайте сміття.


Викиньте сміття, яке неприємно пахне / Фото firstforwomen

 • Вентиляція

Якщо ви хочете, щоб аромат у квартирі був сильний та насичений, використайте спеціальний автомобільний ароматизатор. Для цього закріпіть його у вентиляційній системі і через кілька хвилин приємний аромат наповнить усі кімнати.


Ароматизатор у вентиляції розповсюджує приємний запах швидше /Фото vplate

 • Ароматичні бавовняні кульки або саше

Це речі, які здатні поглинути неприємні запахи у невеликих шухлядах, комоді, шафці. Вони не займають багато місця, але свою функцію виконують ідеально.


Саше допоможуть позбутися неприємного запаху у шухлядах чи шафах /
Фото womanel

 • Чайні пакетики

Чайні пакетики також можуть допомогти подолати неприємний запах. Повісьте по 2 пакетики у дверному отворі, на вікні та люстрі. Відкрийте вікна на 15 – 20 хвилин.


Чайні пакетики допоможуть позбутися жахливого запаху / Фото pexels

 • Цитрусові

Цитрусові не тільки вбивають неприємний запах, а й дарують приємну атмосферу. Шкірку мандарина, лимона або грейпфрута покладіть на нагріту конфорку електроплити. Через певний проміжок часу вони віддадуть свій запах.


Не викидайте шкірку від цитрусів / Фото pexels

 • Вода і оцет

Неприємний запах на кухні допоможе прибрати оцет і вода. Змішайте інгредієнти та скип'ятіть у відкритій каструлі. Потім провітріть добре приміщення.


Неприємний запах з кухні забере оцет і вода / Фото pexels