Пропонуємо добірку оригінальних і водночас практичних речей, що колись були улюбленими дитячими іграшками.

Читайте також: Друге життя пластикових пляшок: оригінальні вироби своїми руками

1. Пробка для пляшок з алкоголем

Невеликі іграшки у вигляді тварин можна розрізати, пофарбувати у привабливий колір, з'єднати зі старими деревними пробками й отримати вишукати практичну річ для пляшок з елітним алкоголем.

Оригінальна та практична річ / Фото Pinterest

2. Витончена підставка для прикрас

Пофарбувавши іграшку у яскравий золотавий колір, можна отримати щось не просто цікаве, а й надзвичайно стильне. Тому радимо обрати красиву тарілку чи коробку, склеїти її з пофарбованою іграшкою й отримати річ, яка виглядатиме, як дизайнерська.

Підставка для прикрас своїми руками / Фото Pinterest

3. Магніти на холодильник

Зробити такі практичні штуки можна з будь-яких іграшок. Важливо лиш заздалегідь придбати набір невеликих магнітів. За допомогою клею з'єднати їх з іграшками, за потреби пофарбувати й вуаля – корисні та практичні речі готові.

Магніти на холодильник зі старих іграшок / Фото Awesomestufftobuy

4. Рамки

Якщо маєте декілька однакових іграшок, можете використати їх для декору дзеркала. Для цього в ідеалі потрібно пофарбувати і рамку, і самі іграшки в однаковий колір.

Оригінальне дзеркало / Фото Pinterest

5. Лампа

За допомогою невеликих дитячих іграшок ви можете перетворити стару лампу у вишукану дизайнерську річ інтер'єру. Для цього варто усі невеликі іграшки приклеїти до підставки лампи, а потім пофарбувати у вдалий колір.

Унікальна настільна лампа / Фото Pinterest

Цікаво: Як перетворити старі меблі на вишукані елементи інтер'єру: вражаючі фото

6. Кашпо

Старі іграшки можна перетворити у горщики або кашпо для вазонів чи сукулентів. Для цього варто лиш увімкнути фантазію і трішки покреативити. Найпростіший спосіб – зробити акуратні отвори в іграшках і відправити туди горщики з рослинами або просто рослини із землею.

Горщики для вазонів / Фото Apartmenttherapy

7. Тарілки для кенді-бару

Старі іграшки можна використати для створення оригінальних ємностей для подачі на стіл солодощів. Для цього варто розрізати іграшки, приклеїти їх з обох боків тарілок, трішки зачекати та отримати оригінальний посуд, який сподобається усім дітям.

Тарілки для солодощів / Фото Pinterest

8. Об'ємні картини

Зі старих іграшок можна створити незвичні картини в дитячу кімнату. Для цього варто купити гіпсокартон чи пінопласт, вирізати з них рамку, приклеїти іграшки та все ретельно пофарбувати у найбільш вдалі кольори. Діти будуть в захваті від такої креативної картини.

Картини на стіну зі старих зламаних іграшок/ Фото Pinterest

9. Декор різних банок

За допомогою іграшок можна прикрасити різні ємності з олівцями, ручками чи іншими речами. Для цього лиш варто приклеїти невеликі іграшки до кришок кожної банки.

Банки для дитячих речей, оздоблені старими іграшками/ Фото Pinterest

10. Рамка для фото

Якщо у вашій сім'ї люблять незвичні фоторамки, радимо виготовити щось особливе з колекції невеликих автомобільних машинок. Це надзвичайно легко, просто, але креативно.

Рамочка для фото, декорована іграшковими автівками Фото / Promaminky