Налагоджувати корисні зв'язки досить складно, але ми розповімо, як це можна робити простими способами, без маніпуляцій та жорстких методів.

Читайте також: Як розпізнати розумну людину: 7 головних ознак, на які варто звертати увагу

Нова звичка

Намагайтеся зробити так, щоб налагодження корисних зв'язків стало вашою постійною звичкою. Так у вас збільшуватиметься кількість контактних номерів у телефонній книзі, кількість підписників у соцмережах і кількість тих людей, з якими можна погуляти, відпочити, випити чашку кави.

Фото dvhab

Даруйте приємні емоції

Під час знайомства з новими людьми даруйте їм позитивні емоції й намагайтеся створити враження, які збережуться в пам'яті інших. Так ви змусите нових знайомих часто вас згадувати й навіть несвідомо спровокуєте на перший крок у розвитку подальшого спілкування.

Фото thesituationship101

Не пліткуйте

Ніхто не любить, коли про них пліткують. Тому намагайтеся цього уникати в будь-якому спілкуванні. Будь-яке пліткування можна перевести в інше річище, розпочавши хвалити людину, яку раніше обговорювали.

Фото tfactionary

Цікаво: Як припинити спізнюватися: 7 порад для тих, хто хоче стати пунктуальним

Будьте в гарному настрої

Навчіться позбуватися негативу і бути в гарному настрої. Ваші знайомі будуть радіти вашій позитивній енергії, гарному настрої та оптимістичному погляду на життя. Негативно налаштовані люди завжди від себе відштовхують.

Фото arsales

Поважайте людей будь-яких професій

Статус будь-якої людини не має значення. Ставтеся до кожного так, наче він президент великої компанії. Хто зна, можливо, одного дня саме так і станеться.

Фото profile