Про пружні об'ємні сідниці мріють ледь не усі. І тренери з TrainAtHome показали одну з дієвих вправ для красивої попи. Виконувати її можна як в залі, так і вдома. А все, що вам потрібно, – лише мініджгут, трохи простору і регулярність тренувань. Тоді результати точно не заставлять себе чекати.

І ще Чиста етикетка: новий глобальний тренд у харчуванні – у чому його суть

Вправа для прокачування сідниць у домашніх умовах

У положенні напівприсяді робіть енергійні відведення ноги з фітнес-гумкою, крокуючи назад. Не забувайте чергувати ногу. Виконуйте вправу 40 – 60 секунд по 3 кола.

При таких рухах у роботу включені: великий, середній і малий сідничні м'язи, задня поверхня стегна. За допомогою ефекту опору залучаються також м'язи-стабілізатори і дрібні м'язові групи, які не завжди вдається опрацювати класичним шляхом.

Ефективність різних вправ для сідниць у цифрах

  • під час станової тяги сідничні м'язи активуються на 52%;
  • під час присідання – на 45%;
  • вправи, засновані на відведенні стегна назад, забезпечують понад 100% активації сідничних м'язів;
  • підйом стегон – 119% активації;
  • відведення стегна назад на колінах – 112%;
  • підйом зігнутих ніг назад – 111%.

Читайте також 5 дієвих вправ з гумкою для сідниць, які замінять спортзал: відео домашнього тренування

Текст публікації TrainAtHome:

Ефективна вправа для прокачування сідниць. Можна виконувати як в залі, так і вдома. Потрібні тільки мініджгут і трохи простору.

Виконуємо 40-60 секунд. У роботу включені: великий, середній і малий сідничні м'язи, задня поверхня стегна. За допомогою ефекту опору залучаються також м'язи-стабілізатори і дрібні м'язові групи, які не завжди вдається опрацювати класичним шляхом.