Ідеї 24 радять вам вчитися фінансової грамотності, правильно розпоряджатися своїми грошима і не витрачати отриманий прибуток на речі, від яких відмовилися навіть багатії.
Читайте також: Фінансові звички, які допоможуть пережити важкі часи: 10 універсальних порад
Спонтанні покупки
Фінансово грамотні люди відмовляються від "емоційних" покупок. Тобто не купують речі, якщо цього не планували. Варто розуміти, що побачивши щось красиве, нам одразу здається, що воно нам необхідне. Але через деякий час емоції гаснуть і річ може виявитися зовсім не потрібною. А кошти уже витрачені.
Якщо ви купуєте речі, які вам не потрібні, вам незабаром доведеться продати речі, які вам потрібні, – зауважує інвестор-мільярдер Воррен Баффет.
Фото minutoneuquen
Недовготривалі речі
Відмовтеся від покупок речей, які вам не знадобляться через пів року. Останні новинки та бренди – це круто, але не практично. Навіть мільярдери не завжди мають найновіші версії телефонів чи інших ґаджетів.
Фото kto-chto-gde
Оплата вчасно
Незалежно від того, який у вас дохід, завжди сплачуйте за всі послуги завчасно. По-перше, вам не доведеться платити пеню за протермінування. По-друге, невчасно оформлений платіж – це тягар або для бюджету, або для вас чи ваших родичів.
Фото lichi
Цікаво: Як зекономити на покупці потрібних речей: 13 класних товарів "за копійки"
Надто дешевий або надто дорогий одяг
У цьому випадку істина десь посередині. Адже дешевий одяг може бути виготовлений з неякісної тканини, яка іноді провокує алергічні реакції. Натомість не все те якісно, що дорого. Шукайте для себе "золоту" середину.
Фото ubr.ua
Швидке збагачення
Це дуже ризикована система отримання додаткових коштів. Як правило, в таких випадках можна значно більше втратити, ніж отримати. Не думайте, що примарна віра в джекпот допоможе розв’язати всі поточні проблеми.
Фото wideshut