Ми щодуху мчали додому, щоб устигнути до початку нової серії. Ідеї 24 вирішили пригадати, якими культовими стрічками жила українська молодь нульових.

Цікаво знати Нові нагороди Zubrowka: історія успіху найтитулованішого алкогольного бренду

"H2O: Просто додай води"


Популярний серіал "H2O: Просто додай води" / Фото Pinterest

Троє дівчат-підлітків живуть звичайним життям. Їхня буденність – це прогулянки на пляжі, хлопці і модні вбрання. Вони попадають у стародавню печеру, де стається чарівне перетворення. Після цього їхнє життя вже ніколи не буде колишнім! Емма, Кліо й Ріккі здобувають чарівну силу над водою і перетворюються на русалок.

"Всі жінки – відьми"


Про цей серіал чули всі / Фото Pinterest

Події розгортаються на західному узбережжі США, в Сан-Франциско. Три рідні сестри мешкають у будинку покійної бабусі. Всі пращури дівчат по жіночій лінії були ворожками, тож їх доля визначена наперед. Сестри повинні прийняти відьомський сан і кожного дня рятувати невинних людей від демонів, злих духів та відьом.

"Клон"


Бразильський романтичний серіал Клон / Фото Pinterest

Історія про любов, що не знає меж. Головна героїня Жаді народилась у Бразилії, але після смерті матері переїхати до дядька в Марокко. Там на неї чекав зовсім інший світ. Невдовзі дівчина зустрічає хлопця, якого звати Лукас. Між ними зароджуються почуття, але їхня любов приречена.

"Буремний шлях"


Серіал про яскраве життя підлітків / Фото Pinterest

Головні герої цього серіалу – багаті підлітки із впливових сімей Аргентини. Вони вчаться у престижній школі "Елітний шлях" і занурюють глядачів у перипетії молодіжних пригод і бунтів.

"Баффі – переможниця вампірів"


Серіал "Баффі – переможниця вампірів" / Фото Pinterest

Серіал був знятий за мотивами однойменного повнометражного фільму 1992 року. Старшокласниця Баффі Саммерс переїжджає в містечко Саннідейл. Ніхто не здогадується, що Баффі – не проста школярка. Дівчина особлива і їй судилося битися із демонами, вампірами і силами зла.

"Диваки і навіжені"


Комедійна драма "Диваки і навіжені" / Фото Pinterest

Події розгортаються навколо Ліндсі Вієр і її молодшого брата Сема. Дівчина, старанна учениця і відмінниця школи, проводить час у компанії "фріків". Вона закохана в красивого, але егоїстичного Деніеля Дезаріо, неформального лідера компанії. Під впливом нових друзів Ліндсі переживає внутрішні зміни, експериментує з алкоголем і наркотиками, свариться із найкращою подругою.

"Дівчата Гілмор"


Історія про найкращих подруг: матір і доньку / Фото Pinterest

Це історія матері-одиначки Лорелай Гілмор і її доньки Рорі. Ці дівчата не просто мати й дочка, а й найкращі подруги. Вони разом проходять через злети й падіння, діляться переживаннями й радощами.

"Малкольм у центрі уваги"


Ця сімейка веселила не один рік глядачів / Фото Pinterest

А це історії від імені хлопчика Малкольма, який мешкає під одним дахом зі своєю кумедною родиною. Щодня в його житті відбуваються події, що обертаються курйозами. Малкольм називає себе найрозсудливішою та психічно урівноваженою людиною в будинку, хоч інколи і виникатимуть сумніви у цьому. В чому точно вагатись не доводиться – кожна серія цього проєкту розсмішить вас до сліз.

"Таємниці Смолвіля"


Культовий серіал 2000-х Таємниці Смолвіля / Фото Pinterest

Історія розгортається в невеличкому вигаданому містечку Смолвіль. Головний герой – Кларк Кент, володіє надлюдськими здібностями. Хлопець намагається жити звичайним життям, але з кожним роком робити це важче. А потім відбувається те, що змушує Кларка показати своє справжнє "я".

До теми Серіали 90-х, які хоча б раз дивився кожен із нас

"Школа виживання"


Актори серіалу "Школа виживанння" / Фото Pinterest

Цей серіал – справжня сімейна драма. У головних ролях дві протилежності: марнославний Нейтон і спокійний врівноважений Лукас. Хлопці належать до різних соціальних верств. Здається, що їх нічого не мало б пов'язувати, але пристрасть до баскетболу приводить їх в одну шкільну команду.