Джерело: 24 канал

Для того, щоб закохати працівників у свою роботу, просто підвищити рівень заробітної плати мало. Та й чи потрібно це вам? Для досягнення гарних результатів і формування дружного колективу потрібно подбати про декілька факторів.

Читайте також: 5 ознак того, що ваш керівник вас цінує, навіть якщо приховує це

Комфорт

Кожен працівник повинен відчувати комфорт на робочому місці. Це сприятиме хорошій роботі й відповідно результативності. Незручний стілець, відсутність бажаних офісних меблів, холодний кабінет та багато інших факторів негативно позначаться на ставлення працівника до свого керівника та компанії загалом.

Фото finway

Винагорода

Усі зусилля, старання та робота кожного працівника повинні бути гідно оплачені. Стабільна заробітна плата, система бонусів, оплата за додаткову роботу – усе це гарно позначиться на якості виконаної роботи.

Фото patriotsoftware

Мікроклімат

У кожному колективі має бути дружня та позитивна атмосфера. HR-відділ повинен подбати про легку адаптацію на новому робочому місці. Дуже важливо уникнути в колективі пліткувань та недоброзичливих обговорень. Гарний настрій та спокій в офісі допоможуть з радістю та із задоволенням виконувати робочі обов'язки.

Цікаво: 5 секретів, які допоможуть працювати менше, але встигати більше

Розвиток

Кожен працівник, як правило, мріє про особистісний та професійний розвиток. Дуже важливо, щоб кожен підлеглий мав можливість розвиватися у тій сфері, якою він цікавиться. Це своєрідні інвестиції в працівників компанії.

Фото docplayer

Комунікації

Якщо компанія велика, обов'язково потрібно налагодити процес комунікації для того, щоб всі працівники могли взаємодіяти між собою. Тільки налагоджена система роботи та робочого спілкування дозволить отримати бажаний результат і розвивати компанію в правильному напрямку.

Фото proreklamu