Ідеї 24 підготували для вас 5 секретів, завдяки яким ви зможете встигати значно більше ніж раніше, але працюватимете при цьому значно менше.

Читайте також: Як встигати більше: 10 простих порад

1. Відмовтесь від багатозадачності

Науково доведено, що виконувати декілька справ одночасно – не результативно. Краще робіть одну справу, але якісно. Зосередьтесь на ній, викладайтеся на повну, направте всю енергію саме на цю справу. Результат буде вражаючим.

Фото u-recruit

2. Спокій та рівновага

Коли приймаєте рішення – не панікуйте і не піддавайтеся емоціям. Приймайте зважені та обдумані рішення. Це допоможе уникнути помилок, а також зекономити час.

Фото pipla

3. Використовуйте таланти інших

Нам дуже часто здається, що так якісно, як ми, ту чи іншу справу ніхто не зможе зробити. Але це не так. Є колеги або підлеглі, які також можуть показати результат. Довіряйте їм хоча б іноді і ви матимете трохи вільного часу.

Фото novarobota

Цікаво: 15 геніальних ідей вирішення щоденних проблем: корисна добірка

4. Використовуйте свої сильні сторони

Ваша робота буде ефективною лише тоді, коли ви робитимете те, в чому розумієтеся. Для цього обов'язково визначте свої сильні та слабкі сторони.

Фото superjob

5. Плануйте

Для того, щоб витрачати час з користю – плануйте. Записуйте кожен свій крок, пишіть список покупок, список запланованих справ на день чи тиждень. Робіть певні стратегії для економії часу. Експериментуйте з виконанням різних завдань. Тільки так ви зрозумієте, як робити так, щоб встигати все і навіть більше.

Фото smartprogress