Ми пропонуємо вам переглянути список справ, які абсолютно не властиві й навіть не зрозумілі українцям.

Читайте також: 15 незвичних винаходів для тих, хто завжди любить пробувати щось нове: фото

Носіння масок

У країнах Азії заведено носити захисні маски навіть тоді, коли є мінімальні симптоми застуди. Люди можуть не лікуватися, не піклуватися про власне здоров'я, але наявність маски убереже інших від небезпеки. Це було нормою ще задовго до Covid-19.

Фото boredpanda

Діти без нагляду

Усі батьки бояться залишати немовлят на вулиці без нагляду. Так, їм важко подолати усі перепони з візочком, але відчуття безпеки та спокою за свою дитину найважливіші. Але у Норвегії батьки не хвилюються за свої чада, тому спокійно залишають візочки з немовлятами, ідуть пити каву, а потім продовжують прогулянку на свіжому повітрі.

Фото boredpanda

Риба у ванні

Напередодні Різдва або інших великих свят у Словаччині купують коропа. Перед тим, як рибу приготувати, її обов'язково "запускають" у ванну з холодною водою. Словаки досить охайні, тому вважають, що цій рибі потрібно "вимитися" мінімум декілька годин.

Фото fishki

Відмова від їжі в гостях

Якби ви прийшли до друга в гості в Ірландії і його мама запропонувала б вам щось смачненьке, ви зобов'язані були б після кількох відмов таки погодитися на частування. У середньому можна тричі відмовити, а потім краще одразу погоджуватися і їсти смаколики із задоволенням.

Фото brandcenter

Цікаво Знадобиться кожному: 5 простих і важливих лайфхаків

Кориця на день народження

У Данії коли дівчині (або хлопцю) виповнюється 25 років, а вона ще незаміжня, будь-хто з перехожих може посипати іменинницю корицею. Цей запах дуже стійкий, тому довгий час не відмивається.

Фото bg.billing4

Ніс до носа

В ОАЕ чоловіки при зустрічі торкаються носами або цілують один одного у щоку. Традиція існує впродовж багатьох століть.

Фото proexpedition

Офіційні мови

У Швейцарії аж чотири офіційні мови: німецька, французька, італійська, ретороманська. Тому більшість офіційних документів перекладено на всі мови. На етикетках товарів склад написано і німецькою, і французькою, і італійською, і ретороманською. А субтитри в кінотеатрах іноді "закривають" усю картинку на екрані.

Фото s-ge

Дбайливе ставлення до зубів

У Бразилії вважається абсолютно нормальним, якщо ви на робочому місці чистите зуби. Не виникне запитань у колег навіть якщо вам доведеться скористатися зубною ниткою у великому натовпі.

Фото gazeta

Свято після закінчення вищого навчального закладу

В Аргентині після здачі останнього іспиту випускники одягають зручний одяг, а рідні обкидають їх борошном, спеціями, фарбами тощо. Суть полягає в тому, щоб показати всім, що хлопець чи дівчина закінчили навчання.

Фото babyzzz