Якщо ви точно знаєте, що хтось із запрошених залишиться у вас на ніч, – обов’язково подбайте про те, щоб у вашому домі були ці 6 речей.

Читайте також: Як підготуватися до вечірки в останні хвилини: корисні поради

Індивідуальний гігієнічний набір

Після важкого, напруженого дня людині потрібно причепуритись, розслабитися й перепочити. Тож забезпечте своїх гостей усіма засобами для того, щоб вони могли почистити зуби, помитися й здійснити інші важливі гігієнічні процедури.

Підготуйте для кожного гостя індивідуальний гігієнічний набір / Фото Freepik

Снеки та закуски

Щоб запрошені будь-якої миті могли щось перехопити, залиште на кухні або у вітальні снеки, фрукти, овочі чи закуски. Обов'язково повідомте гостей, де ви зберігаєте чай, каву, а також воду чи інші напої.

Подбайте про те, щоб гості в будь-який час могли щось перекусити / Фото Championat

Пароль до Wi-Fi

Сучасна людина навіть у гостях не розлучається зі смартфоном. Тож більшість гостей обов’язково попросить у вас пароль до Wi-Fi. Заздалегідь напишіть чарівне слово на окремому аркуші й розмістіть на видному місці.

Цікаво: Чим зайнятися після роботи: 7 ідей для ідеального відпочинку ввечері

Матеріали для читання

Ви не зможете розважати гостей увесь час, тож радимо розділити цей обов'язок із літературою. Запасіться світовими бестселерами чи просто популярними журналами. Книжки можна також узяти в бібліотеці або позичити у знайомих.

У ваших гостей завжди має бути змога щось почитати / Фото Ffj

Подушки та ковдри

Ви можете не знати, як люблять спати ваші гості. Тому постарайтеся забезпечити кожному з них додаткову ковдру та подушку. Може, комусь із них буде холодно під однією ковдрою чи замало однієї подушки.

Залежно від пори року радимо мати в домі обігрівач або кондиціонер. Завдяки цьому кожен гість почуватиметься комфортно навіть у найспекотніший чи найхолодніший час.

Температурний режим для гостей має бути максимально комфортним / Фото Bbc