Ми підготували для вас добірку найоригінальніших кастомів, які значно відрізняються від своїх стандартних "родичів". Про цих красенів мало хто знає, а шкода. Вони варті уваги не лише завзятих байкерів.

Читайте також: 10 цікавих фактів, яких ви могли не знати про мотоцикли

Найбільший мотоцикл у світі – Gunbus 410

Цього велетня створила Leonhardt Manufacturing з дотриманням усіх пропорцій, що дозволяє використовувати його за призначенням – як засіб пересування. Мотор Gunbus – на 410 кубічних дюймів, тобто на 6 719 кубічних сантиметрів. 350 кінських сил здатні розігнати мотоцикл до 150 кілометрів на годину. Прототипом коліс для Gunbus стали колеса "Боїнга-746".

Gunbus 410 лише вдвічі важчий за середньостатистичний круїзер, при цьому мотор у нього в 4 рази потужніший.

Мотоцикл продається. Щоб стати його власником, ви маєте викласти щонайменше 190 тисяч євро.

Ганбас 410

Ганбас 410 / Фото Cameralabs

Найдовший мотоцикл-чопер

Цей мотоцикл завдовжки 4 метри 9 сантиметрів і має три сидіння. Його розробник і хазяїн Стів Мартіно часто ганяє на своєму залізному другові.

Мотоцикл зі зручним кріслом

Уявіть собі зручне крісло, умостившись у яке ви зможете зі швидкістю 210 кілометрів на годину перенестись до будь-якого місця. Змайстрував таке диво техніки Том Рідьярд, узявши для нього мотор від Yamaha об’ємом 180 кубічних сантиметрів. Разом з інженером-авіаконструктором Джеррі Пірсоном вони створили класний мотоцикл із коляскою та зручним сидінням. Згодом двигун було замінено на потужніший варіант від Kawasaki.

Оригінальний мотоцикл з кріслом

Оригінальний мотоцикл із кріслом / Фото Customoto

Цікаво Що подарувати байкеру: 15 ідей з фото

Найменший мотоцикл

Створив цього малюка шведський майстер Том Вайберґ. Наймініатюрніший представник свого виду має авіамодельний двигун на 0,29 кінської сили й працює на етиловому спирті. Максимальна швидкість мотоцикла – 2 кілометри на годину, а його вага без пального – 1,1 кілограма.

Мотоцикл не має ні гальм, ні підвіски, але попри це власникові вдалося проїхати на ньому 11 метрів і потрапити до Книги рекордів Ґіннеса.

Найменший мотоцикл у світі:

"Бузковий туман"

Цей чепурун – спроба "одружити" мотоцикл із автівкою. Хоча спочатку розробники мали просто пристосувати "футляр" на базі Lincoln Zephyr Sedan Delivery 1939 року випуску для перевезення модифікованого Harley-Davidson Sportster 1992 року. У результаті вийшла бузкова парочка: Deco Liner, де легко поміщається кастом Deco Scoot.

Deco Rides Liner Scoot

Deco Rides Liner Scoot / Фото 2banh

Елегантний мотоцикл

Майк Сміт вирішив "примайструвати" коляску до Honda GoldWing. У результаті вийшло дещо унікальне й при цьому практичне. На цьому мотоциклі розробник їздить не одне десятиліття.

Мотоцикл з оригінальною коляскою

Мотоцикл з оригінальною коляскою / Фото Xehay

Найпотужніший електромотоцикл

Цей мотоцикл може розганятися до 130 кілометрів на годину. І їздить при цьому майже безшумно. Цей мотоцикл брав участь у програмі "Еко-Трекер", ведучий якої, Шон Мерфі, проїхав на ньому по США 25 тисяч кілометрів.

Електромотоцикл

Електромотоцикл / Фото Motovoyager