Ми зробили добірку найпопулярніших фото. Навряд, щоб комусь із тих, хто переглядав ці зображення, спадало на думку, що це — фейки.

Читайте також: Рентгенівські знімки, які здивували навіть лікарів: вражаючі фото

Жираф-карлик

Фото розлетілося по всіх соцмережах, але справжність його одразу не перевірили. Лише згодом стало відомо, що знімок – фейк. Так, у природі є карликові жирафи, але вони геть не такі, як на зображенні, що заполонило інтернет.

Фото lematin

Ейнштейн на велосипеді на фоні вибуху атомної бомби

Нагадаємо: геніальний учений помер за 7 років до того, як на Невадському полігоні зробили фото вибуху. А от їздити на велосипеді Ейнштейн справді любив.

Фото echo2u

Гора-черепаха

На знімку – гора Пайлот, що в Канаді. Так, вона прекрасна, але такою схожою на черепаху її зробив… фотошоп.

Фото earnaze

Мерілін Монро та Джон Кеннеді

Ці фото облетіли увесь інтернет, але й вони – підробні. Їх створила Елісон Джонсон, яка часто фотографувала двійників відомих особистостей.

Фото kto-chto-gde

Цікаво: 5 історій дивного зникнення людей, які досі не розкрили

Фото туриста, зроблене за секунди до теракту 11 вересня

Спекулювання на трагедіях було, є і, ймовірно, буде. Це фото – фейк. Оригінал зробили задовго до теракту, що стався 11 вересня 2001 року в США.

Фото kto-chto-gde

Корова відпочиває на автомобілі

Такі фото користуються неабиякою популярністю в мережі. Конкретно це зображення – фейкове. Насправді корова лежала на траві, коли фотограф проходив повз неї. Тож це знову фотошоп.

Фото pinterest

Острів у вигляді зірки та півмісяця

Це фото, найімовірніше, креатив туристичних агентів, які прагнуть будь-що привернути якнайбільше клієнтів. Насправді острова у вигляді зірки немає, а півмісяць – це острів Малокіні.

Фото zhuanlan

Велосипедист та ведмідь

Дуже драматичне фото, чи не так? Але також фейкове. На оригінальному знімку з Єллоустонського національного парку — лише ведмідь.

Фото lematin