Однак всім відомо, що насправді все це не допоможе. Чому не можна голодувати задля схуднення – розповіла дієтологиня Юлія Робулець.

Цікаво Знай своїх: Олександр Педан довів, що макарони з м'яких сортів пшениці не гірші, ніж з твердих

До чого призведе голодування

За словами дієтологині, люди, які хочуть швидко схуднути, часто починають голодувати, вважаючи це найкращим методом. Деякі ще купують чаї для схуднення, різні нібито дієві препарати, диво-масажери та ін.

Якби можна було всі заняття замінити хоча б на усвідомлення простої фрази: "Чудес не буває. Ваша вага – це всього лише різниця між отриманими та витраченими калоріями". Тут хіба що важливо додати: дотримуйте баланс в цій різниці. Голодувати не можна!
– наголосила Робулець.

Не можна різко зменшувати кількість калорій / Фото Pixabay

Важливо Обережно: 12 продуктів, через які у вас целюліт

Ефект йо-йо

Дієтологиня пояснила, що якщо людина сильно знижує добову кількість калорій, в її організмі "відбувається ефект йо-йо" – вага швидко зменшується, але потім так само стрімко починає рости.

Голодна дієта закінчується завжди однаково: харчовим зривом. По-перше, тому що неможливо різко і назавжди сісти на 500-700 (і навіть 1200) калорій на день, по-друге, цьому сприятиме депресія, яка розвиватиметься через втрату поживних речовин,
– наголосила фахівчиня.

Правильне харчування – запорука здоров'я / Фото Pixabay