Ідеї 24 склали список оригінальних подарунків для екодрузів та для тих, хто бореться за екологію довкілля.

Читайте також: Подарунки, яким зрадіє кожен: 15 універсальних ідей

1. Екосумки та екоторбинки

Екосумки та екоторбинки – це незамінна річ під час покупок продуктів. Вони міцні, надійні і багаторазові. За бажанням можна обрати екосумки з оригінальним принтом чи малюнком, а торбинки можна обрати яскраві та різнокольорові.

Фото saveusco

2. Бамбукові зубні щітки

Такі щітки виготовлені з різновиду бамбуку, який не їдять панди. Він швидко росте на землях, які не придатні для фермерства. Такі щітки зручні, мають по-справжньому стильний дизайн і, що найважливіше, розкладаються в землі в 20 разів швидше ніж пластикові.

Фото greenbox

3. Набір для заварювання чаю

Ви задумувалися про те, що одноразові пакетики чаю містять пластик? – А ваш екодруг точно про це знає. Саме тому ви можете придбати для нього універсальні заварники. Вони можуть мати класичний вигляд або вирізнятися оригінальною формою чи кольором.

Фото fr.news.yahoo

4. Коробочки для продуктів

Ваш екодруг чи навряд використовує харчову плівку для овочів та фруктів. Адже вона складається з пластику. Тому подаруйте йому універсальні багаторазові формочки для зберігання надрізаних бананів, лимонів, інших фруктів та овочів.

Фото amazon

Цікаво: Подарунки для офісних працівників: 23 універсальні ідеї

5. Термочашки чи термоси

Універсальна річ, без якої не може обійтися практично кожен. Зручно, практично, раціонально. Обрати такий подарунок, мабуть, найлегше, адже варіантів є дуже багато. Можна обрати класичну термочашку чи термос з певними зображеннями, з підігрівом тощо.

Фото lunchbox

6. Засіб для "газування" води

Якщо ваш друг любить воду з бульбашками, то він однозначно оцінить такий подарунок.

Це зручна та практична річ:

7. Мийний валик для ворсу

Такий подарунок допоможе позбутися ворсинок чи шерсті тварин з одягу, килима чи навіть меблів. Він багаторазовий, оскільки його можна мити.

Фото doggroomingtutorial

8. Контейнер для компосту харчових відходів

Навіть якщо у вашого друга є смітник для харчових відходів, такий варіант він точно оцінить. Контейнер для компосту "вбиває" неприємні запахи та має гарний дизайн. Завдяки активованому вугіллю, яке міститься у фільтрі, ваша кухня буде наповнена приємним ароматом.

Фото bucks

9. Кульки для швидкого сушіння речей

Виготовлені з бавовни, тому є протиалергічними і не містять хімічних речовин та ароматизаторів. Допомагають речам бути не такими "жорсткими".

Фото pinterest

10. Багаторазові склянки або пляшечки

Класний подарунок для тих, хто п'є багато рідини. Завдяки такому подарунку ваш друг зможе купувати улюблені напої у свій багаторазовий посуд. Це зручно, економно та модно.

Фото businessinsider