Ідеї 24 зробили для вас добірку найпоширеніших поганих звичок, які негативно впливають на екологічну ситуацію планети.

1. Зарядні пристрої

Після того, як ми зарядили свій смартфон, досить часто в поспіху ми забуваємо витягнути сам зарядний пристрій із розетки. По-перше, це небезпечно. По-друге, цей пристрій продовжує споживати електричну енергію, що є марним використанням ресурсів.

Фото s.056

Читайте також: Як позбутися мотлоху: 10 речей, які потрібно давно викинути, але ми досі ними користуємося

2. Нераціональне використання води

У світі досі є країни, де катастрофічно не вистачає питної води. І це в той час, коли ми чистимо зуби з відкритим краном, перемо по 2-3 речі у пральній машині і щоденно приймаємо ванну з пінкою.

Фото businessman

3. Увімкнене світло

У дитинстві нам щоденно нагадували про те, щоб ми вимикали світло. Але тоді це, швидше за все, було продиктовано економією. Натомість зараз постає більш глобальна проблема – марне використання електроенергії.

Фото pershyj

4. Непотрібні речі

Досить часто люди, маючи непотрібні речі, просто викидають їх у смітник. Натомість варто спробувати їх спочатку продати або віддати охочим. Так ви вбережете планету від сміття.

Фото stillana

Цікаво: 14 речей, які зайві на вашій кухні: чого краще позбутися

5. Чеки

Кожного разу після покупки багато хто бере чек і одразу його викидає. Здебільшого, навіть не заглядаючи на суму покупки. Тоді для чого він взагалі потрібен? Можливо, краще одразу відмовитися від чека і попросити продавця не витрачати папір.

Фото rau.ua