Ідеї 24 склали для вас список із незаконних справ, які ми робимо щоденно.

Читайте також: 10 геніальних ідей, які полегшать вам життя і піднімуть настрій

1. Миття автомобіля на вулиці

У нашій та багатьох інших країнах заборонено мити автомобіль на вулиці. Це дозволено тільки у спеціально відведених для цього місцях або на приватній території. В іншому разі ви можете сплатити штраф у розмірі 340-1360 грн.

Фото citroen-cx-club

2. Прогрівання двигуна

У зимовий період власники автомобілів "заводять" двигун, а самі паралельно відчищають сніг із "лобового" скла. Якщо у житловій зоні двигун автомобіля увімкнений більше ніж 5 хвилин, водій може сплатити штраф у розмірі 255 грн.

Фото 1gai

3. "Вигулювання" собак

Заборонене вигулювання собак в невідведених для цього місцях. Таке правопорушення тягне за собою накладання штрафу на громадян у розмірі від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів з конфіскацією тварин.

Фото jdnews

4. Будівельне сміття

Забороняється зберігати на прибудинкових територіях будівельні відходи. Вони можуть бути небезпечними, тому за таке порушення закону ви можете заплатити штраф у розмірі 340-1360 грн.

Фото folksland

Цікаво: Як ідеально виконувати свою роботу: 10 фотоприкладів, які надихають

5. Розклеювання оголошень

Розклеювати оголошення будь-де не можна. Навіть про зниклого котика, знайдені ключі чи оренду квартири. Краще прикріплювати оголошення у спеціально відведених для цього місцях. В іншому разі ви можете сплатити штраф у розмірі 340-1360 грн.

Фото kafanews

6. Діти не можуть самостійно вигулювати собак

Вигулювати тварин можуть діти, які досягли 14 років. Проте якщо породу тварини відносять до категорії "небезпечні", то їі можуть вигулювати особи, які досягли 16 років.

Фото videolika

7. Викидання сміття через вікна квартири

Не можна викидати з вікна будь-яке сміття, а особливо будівельні відходи. За таке правопорушення ви можете сплатити штраф у розмірі 340-1360 грн.

Фото usinsk

8. Викидання сміття з вікон транспорту

За те, що ви викинули сміття з маршрутки, тролейбуса, власного автомобіля чи навіть потяга, ви можете сплатити штраф у розмірі 1700-2550 грн.

Фото vesty