Ідеї 24 розкажуть, яких ранкових звичок потрібно позбутися, аби почувати себе відмінно, мати гарний настрій та сили впродовж усього дня.

Читайте також: Чому варто дозволяти собі лінуватися у вихідні: 5 переконливих причин

Будильник

Багато з нас зранку дратуються від звука будильника, тому відкладають ранковий підйом на 10 хвилин. Це пов'язано з небажанням прокидатися, з хронічним недосипанням чи фізичними виснаженнями. Проте вчені категорично не радять так робити, оскільки це призводить до ще більшого недосипання і проблем з надмірною вагою.

Фото championat

Підйом в різний час

Для того, щоб не нашкодити здоров'ю, потрібно їсти та спати по режиму. Тому навчіться прокидатися хоча б приблизно в один і той самий час.

Фото 12millionov

Гарячий душ

Заведено вважати, що для швидкого пробудження потрібно прийняти гарячий душ. Але це хибне враження, адже гаряча вода посилює сонливість. Краще приймати контрастний або прохолодний душ.

Фото sportdnipro

Ранкова кава

Пити каву на голодний шлунок шкідливо. Окрім цього, вона не сприяє пробудженню. Для того, щоб швидше прокинутися, краще випийте склянку чистої води.

Фото turka.life

Соціальні мережі

Практично кожен з нас коли відкриває очі, одразу тягнеться за телефоном. Ми переглядаємо стрічки в соцмережах, перевіряємо кількість вподобайок, перечитуємо коментарі. За словами вчених, усе це негативно впливає на наш настрій і забирає багато часу, який можна було витратити з користю.

Фото the-challenger

Негативні думки

Не варто починати ранок в поганому настрої та з негативних думок. Уникайте ранкових скандалів та перегляду кримінальних новин. Це значно впливає на настрій впродовж усього дня.

Фото thenestingplace

Цікаво: Як покращити життя в новому році: 9 простих порад

Перекус

Недооцінюйте перший прийом їжі. Сніданок має бути повноцінним та корисним. Якщо ви не встигаєте приготувати щось корисне – краще взагалі не снідайте. Не варто "хапати" їжу "на льоту". Це стосується бутербродів, канапок чи солодощів.

Фото thebodymaster