Розповідаємо, які 6 поганих звичок вкорочують віку ґаджетам. Сподіваємось, відтепер вашим пристроям не загрожуватимуть ні часті ремонти, ні тим паче термінова заміна.
Читайте також: Як почистити екрани ґаджетів підручними засобами: перевірені методи
1. Використання смартфона під час прийняття ванни
Одна з причин, чому не слід брати смартфон до ванної кімнати, – імовірність його "вислизання" з рук. Це доволі поширена халепа, і спричиняє вона значні витрати на ремонт пошкодженого пристрою чи взагалі купівлю нового.
Фото freepik
Також експерти нагадують: у ванній кімнаті та вбиральні – найбільша концентрація мікробів серед усіх приміщень у квартирі. Тому шкідливі мікроорганізми легко потрапляють на телефон, обличчя, руки.
Тим паче не рекомендуємо заряджати телефон у ванній кімнаті, щоб уникнути ударів струмом і їх плачевних наслідків.
2. Їжа перед ноутбуком
Хай там як обережно ви їстимете перед ноутбуком, крихти однаково потраплять на клавіатуру. Вважаєте, їх лекго позбутись? Глибоко помиляєтесь! Якщо ви поїли перед комп’ютером раз – це не так страшно. Та якщо це відбувається регулярно, то готуйте гроші на ремонт: рано чи пізно вам доведеться нести ноутбук до сервісу.
До речі, ґаджет може постраждати не лише від крихт їжі, а й від якоїсь рідини. Наприклад, від кави, чаю, соку чи навіть супу.
Фото rg
3. Неправильне перенесення ноутбука
Дуже часто користувачі переносять ноутбук за "кришку", тобто за екран. Під час такого "транспортування" можна сильно натиснути на екран і пошкодити матрицю. Ремонт дорого обійдеться!
Цікаво: Світові бренди, назви яких ми вимовляємо неправильно
4. Ґаджети в автомобілі
Залишати ґаджети в автомобілі небезпечно не лише тому, що їх можуть украсти, а й через постійні перепади температури, що негативно позначаються на роботі техніки. Наприклад, мороз може вивести з ладу акумулятор та екран телефона чи ноутбука.
Фото sortis
5. Чищення ґаджетів підручними засобами
Не варто чистити екрани ґаджетів підручними чи універсальними хімічними засобами. Для цього є спеціальні рідини та серветки. Тим часом деякі корстувачі, протираючи екран ноутбука, використовують засоби для миття вікон, більшість із яких містить аміак, а отже, неминуче пошкоджує екран.
Фото allo
6. Перегляд фільмів у ліжку
Дуже часто ми беремо ноутбук до ліжка й там або працюємо, або переглядаємо фільми. Це дуже шкідливо для пристрою, адже тканина закриває всі вентиляційні отвори. Ґаджет перегрівається й урешті-решт виходить із ладу.
Фото freepik