Назви деяких світових брендів мають абсолютно інше звучання, ніж ми собі думали. Ви будете вражені від такої інформації.

Читайте також: 7 винаходів, які доводять, що майбутнє уже настало

Audi

Слово "Audi" з'явилося у 1909 році. Воно походить з латинської мови, тому правильно популярну марку автомобіля називати не "Ауді", а "Оді".

Фото travelask

Nikon

Бренд був створений в Японії у 1917 році. Тому вимова назви має бути особлива. Той, хто знає хоч трішки японську пояснить, що у слові "Nikon" наголос повинен падати на другий склад, а звук "n" вимовляти взагалі не потрібно.

Фото wikipedia

Honor

Телефонна марка телефона виникла в Китаї у 2013 році. Але назва бренду походить з англійської мови, тому звук "H" на початку слова вживати не варто.

Фото tech.onliner

Цікаво: 5 хлопчиків, які стали мільйонерами ще до того, як подорослішали

Unilever

Компанія виготовляє харчові продукти та хімію. Ще з 1929 року назву бренду вимовляють так, як написано. Хоча правильно вимовляти потрібно "Uniliver".

Фото seu-emprego

Guess

Бренд з'явився у 1981 році. Компанія випускає чоловічий та жіночий одяг, парфуми, годинники, сумки, а також інші аксесуари. Більшість людей вимовляють назву бренду так, як і читають. Але насправді потрібно вимовляти "Ges".

Фото wikipedia

Vera Wong

Це відома американська модельєрка, яка проживає в Нью-Йорку. Вона представляє світу колекції весільного вбрання, одягу для фігуристів і часто створює дизайнерські речі для відомих особистостей. Коли мова йде про результат роботи дизайнерки, то часто вживають змінену форму її прізвища – Wang.

Фото yahoo