Ми вам розповімо декілька цікавих фактів, які навряд чи знають навіть ті, хто регулярно відвідує Burger King. Можете перевірити себе, щоб зрозуміти, наскільки добре ви знаєте популярний заклад.

Читайте також: 7 секретів закладів швидкого харчування, які вам ніхто не розкаже

"Воппер"

Зараз мережу Burger King важко уявити без улюбленого фірмового гамбургера. Але на початку існування компанії, яка на той момент мала назву Insta-Burger-King цієї позиції в меню не було. Приблизно з 1957 року заклад придбав франшизу, якою досі володіє і додав у меню ряд страв, серед яких "Воппер".

Фото crispy.news

Власники

Власники Burger King постійно змінюються через ряд обставин. Так, наприклад, першими власниками були Джеймс Макламор та Девід Еджертон. Вони створили заклад у 1954 році. Але через 5 років чоловіки мали фінансові труднощі, тому змушені були продати заклад. Увесь цей час власники змінювалися й у 2019 році компанію було продано інвестиційному фонду "3G Capital".

Фото wallpaperflare

Секретний бургер

У секретному меню є "Вбивчий бургер". Він складається з 4 котлет, 4 шматочків сиру та бекону, а також секретного соусу. У цій страві 800 калорій.

Фото twitter

Цікаво: 5 секретів ефективної реклами, які приховують від глядачів

Карта Burger King Crown

Наявність такої картки дає можливість необмежену кількість разів купувати бургери чи картоплю фрі. Умовно кажучи, це вдосконалена версія бонусної картки. Така картка є у Г'ю Лорі, Дженніфер Гадсон, Роберта Дауні-молодшого, а також у Джей Ло.

Фото bitnovosti

"Неймовірний воппер"

Раніше у Burger King не було вегетаріанських страв. Проте з 2019 року мережа закладів швидкого харчування запропонувала своїм відвідувачам "Неймовірний воппер". Страву вигадали для усіх вегетаріанців, тому замінили котлету із тваринного м'яса на котлету з рослинних інгредієнтів.

Фото meat-expert