Ідеї 24 підготували для вас добірку геніальних вирішень звичайних побутових проблем. Ви будете здивовані такою креативністю та оригінальністю.

Читайте також: 20 ідеальних фото для тих, кому набридла недосконалість світу

1. Тримач для телефона або планшета з побутових предметів

Зробити таку річ зовсім не складно. Потрібно лише знайти не потрібну виделку і докласти трішки фізичних зусиль. Це хороша альтернатива дорогій підставці для телефона.

Скриншот з youtube

2. "Антивтікач" для пса

Ваш пес часто втікає з дому і завжди за нього хвилюєтеся? Тоді зафіксуйте на його ошийнику невелику палицю або навіть дерев'яну кухонну ложку. Таким чином ваш друг не зможе пролізти через навіть найбільшу прогалину в заборі.

Фото funnyjunk

Цікаво: Як оригінально подати страви та напої: 25 нестандартних ідей з фото

3. Будівельні інструменти

Якщо ви запланували незначні будівельні роботи, але виявилося, що у вас нема спеціального будівельного рівня, скористайтеся підручними засоби. Як щодо скляної пляшки з рідиною?

Фото wykop.pl

4. Оригінальний лайфхак для велосипеда

Любите їздити на велосипеді? Тоді спробуйте покрутити педалі босоніж, але завчасно "застеліть" їх килимом. Ідеальний варіант для тривалих поїздок на природу: зручно і без дискомфорту від взуття.

Фото website4everything

5. "Переносна" будівля

Раптово вирішили, що сарай "стоїть" не в тому місці? – Попросіть цю чоловічу команду і вони перенесуть будь-що і будь-куди.

Фото reddit

6. Дверний замок

Спонтанне рішення для захисту сараю від грабіжників. Спонтанне, але ж таке дієве. Правда ж?

Фото wihel

7. Як нагріти приміщення від електричної плити

Якщо вам вимкнули опалення і ви ніяк не можете зігрітися, увімкніть електричну плиту і поставте поруч вентилятор. Таким чином він буде розганяти тепле від плитки повітря по всій кімнаті. Хіба не геніально?

Фото imglulz

8. Саморобний пліт

Перепливти водойму тепер не проблема. Для цього варто лише виготовити пліт з підручних засобів. Можете взяти пусті пластикові пляшки або пачки з чіпсами.

Фото chirashi

9. Батьківський лайфхак

Тепер навчити дитину грати у бейсбол ще легше. Використайте для м'яча рибальську вудочку. Дитина буде вчитися, а ви станете її помічником, якому не доведеться бігати за м'ячем.

Фото boredpanda

10. Оригінальні фари для автомобіля

Зламалися фари? – Не вирушайте одразу на СТО. Знайдіть вінтажні люстри і закріпіть їх на капоті. Перевірено, діє до першої зустрічі з поліцією.

Фото klikabol

11. Для економії місця

Якщо на подвір'ї катастрофічно не вистачає місця для різних дрібничок, виготовить звичайну "кришку" для стола. Нею ви зможете накрити сміттєві ящики, а потім поставити речі для саду.

Ф​ото reddit

12. Захист для авто

Банальне, але дуже дієве рішення для захисту автомобіля від грабіжників.

Фото pinterest

13. Заміна батарейок

Якщо вам знадобилися батарейки типу "С", але можливості купити їх нема, використайте маленькі батарейки типу "АА". Знайдіть трішки деревини, докладіть мінімум фізичних зусиль і отримаєте тимчасову заміну.

Фото reddit

14. Оригінальна люстра

Незвичний варіант люстри для тих, хто полюбляє відкладати все на потім.

Фото milliyet

15. Кермо для газонокосарки

Що робити, якщо зламалося кермо, а вам конче потрібно покосити траву? Просто знайдіть непотрібну дерев'яну планку.

Фото pholder