Ми вам розповімо інтригуючі та вражаючі факти, які здивують навіть тих, хто з дитинства захоплюється усіма космічними об'єктами.

Читайте також: 15 космічних подарунків для любителів астрономії: ідеї з фото

Скафандр NASA

NASA витрачає сотні мільйонів доларів для того, щоб розвивати космонавтику. За підрахунками інженера, один костюм має вагу 150 кілограмів і вартує 22 мільйони доларів.

Фото gazeta

Полетіти на Плутон

Якби ви могли полетіти літаком до Плутона, ваш політ тривав би понад 800 років.

Фото pic2.me

Час у космосі йде повільніше

Мабуть, ви неодноразово чули про це у фільмах. І це не вигадка режисерів. Це закон природи, який пов'язаний з гравітаційним полем, що оточує Землю. Чим більша відстань від Землі, тим меншою стає сила поля. Вчені з'ясували, що при наявності в слабкому гравітаційному полі гравітаційних хвиль, швидкість течії часу змінюється. Так, чим сильніше гравітаційне поле, тим повільніше йде час. Цікавий факт: біля чорної діри час взагалі майже зупиняється.

Фото shprague

Цікаво: Що подарувати любителю коміксів: 10 оригінальних ідей з фото

Доба на Венері триває 7 "земних" місяців

Одна доба на Венері триває 224,7 "земних" дні, тобто понад 7 місяців. Окрім цього, це єдина планета Сонячної системи, яка обертається проти годинникової стрілки.

Фото poisknews

Найвища гора

Найвища гора, про яку відомо людині, розташована на астероїді Веста. Висота гори 22 кілометри. Додамо, що астероїд Веста – це друге за масою тіло в поясі астероїдів між орбітами Марса та Юпітера.

Фото v-kosmose