Ідеї 24 зробили добірку речей, які успішні люди роблять в період обідньої перерви. Завдяки цьому кожен буде встигати більше, почуватися краще, досягати більшого.

Читайте також: 5 секретів, які допоможуть працювати менше, але встигати більше

1. Виходити за межі офісу

Навіть у випадках, коли впевнені в тому, що можете обійтися без обідньої перерви – покидайте офіс хоча б на кілька хвилин. Дайте відпочити мозку та тілу від навантаження.

Фото zen

2. Налагоджувати контакти

Успішні люди хоча б раз в тиждень обідають з колегами по роботі або зустрічаються під час обідньої перерви з новими знайомими. Це дозволяє розвиватися і розширювати кордони.

Фото carpathiasummits

3. Час для перекусу

Харчування – це важливо для нашого організму. Успішні люди використовують обідню перерву для того, щоб поїсти, адже вони слідкують за своїм здоров'ям.

Фото abzac

4. Фізичні вправи

Навіть легкі фізичні вправи під час обідньої перерви забезпечать вам приплив енергії. Особливо корисно таку розминку робити офісним працівникам.

Фото mag.103.by

Цікаво: Як знайти спільну мову з новими знайомими: 7 ефективних порад

5. Аналізувати ранок

Обідня перерва – це найкращий час для того, щоб проаналізувати, як пройшов ранок та декілька робочих годин. Успішні люди оцінюють прогрес, якого досягли та більш чітко розплановують решту робочого часу.

Фото mirror.co.uk

6. "Мозковий штурм"

Усі успішні люди використовують будь-яку можливість, аби подумати над новими ідеями та концепціями, які надалі можна реалізувати у своїй роботі.

Фото paginadelifestyle

7. Читати

Під час обідньої перерви потрібно читати корисні книги, газети чи журнали. Це своєрідний спосіб поєднувати приємне з корисним.

Фото kurier.at

8. Роздуми про роботу

Обідня перерва – це можливість перекусити та паралельно подумати про свою кар'єру, про бізнес, про майбутні перспективи.

Фото thespec

9. Робити те, що приносить задоволення

Для того, щоб працювати продуктивно, під час обідньої перерви потрібно відпочити, тобто зайнятися тим, що розслабляє та приносить задоволення.

Фото impactplus

10. Плани на вечір

Успішні люди знають, що раціонально розпланований час – це хороший спосіб все встигати й не відволікатися на посторонні справи. Так, під час обідньої перерви варто спланувати усі справи, які потрібно зробити увечері.

Фото mummyoffour