Для цього варто лише ознайомитися з лайфхаками, які відомі лише мандрівникам зі стажем. Будьте певні, ці корисні поради зроблять ваші мандрівки ще більш захопливими.

Читайте також: Як вижити в диких умовах: 5 кінематографічних міфів, у які не варто вірити

1. Чохол для окулярів

Якщо у будь-яку мандрівку ви з собою берете окуляри, то у вас точно є спеціальний чохол для них. Його можна використати для різних кабелів, зарядних пристроїв та навушників. Завдяки цьому кабелі ви не пошкодите і при потребі знайдете все необхідне максимально швидко.

Фото tursputnik

2. Соломинки для коктейлів

Якщо в подорож вам потрібно взяти з собою невелику кількість крему, мазі, шампуню чи інших засобів, ви можете використати соломинки для коктейлів. Для цього відріжте соломинку потрібної довжини, відправте в неї необхідний засіб, краї "закрийте" скотчем, скріпками тощо.

Фото lugaremfamilia

3. Одноразові станки для гоління

Для безпечного перевезення одноразових станків для гоління можна використовувати канцелярський біндер, який варто закріпити на леза.

Фото zhuanlan

4. Свіжість речей

Якщо ви хочете, щоб після тривалої поїздки ваші речі у валізі зберігали свою свіжість, покладіть на дно валізи антистатичні серветки.

Фото tursputnik

5. Зарядка телефона

Якщо так сталося, що ви забули зарядний пристрій, але маєте кабель, ви можете зарядити свій ґаджет через "вхід" у телевізорі. Як правило, майже в усіх готелях є монітори з відповідними "входами".

Фото pinterest

Цікаво: Найдивніші статуї, що вразять навіть мандрівника зі стажем

6. Одяг

Для того, щоб у валізі вмістилося більше речей, їх варто не складати, а загортати в рулон. Окрім того, що так ви зможете взяти з собою більше одягу, він ще й буде менш пом'ятий.

Фото pinterest

7. Пігульниця

Аксесуари або ювелірні прикраси можна перевозити у спеціальних скриньках або використати для цього пігульницю. Це зручно, практично і компактно.

Фото worldby2

8. Документи

Незалежно від того, куди саме ви їдете, варто завжди мати всі документи в електронному вигляді. Так ви зможете себе підстрахувати.

Фото freepik

9. Шпильки та аксесуари для волосся

Для того, щоб перевозити шпильки, булавки, голки чи невеликі аксесуари для волосся можна використати коробку з "Тік-Так" або з інших льодяників.

Фото pinterest

10. Дбайливе ставлення до багажу

Якщо ви хочете, щоб до вашого багажу працівники аеропорту ставилися дбайливо, використайте спеціальні наліпки із позначкою "скло". Навіть якщо у вас нема скляного багажу, такі дії допоможуть уберегти всі ваші речі та саму валізу.

Фото samiysok