Ідеї 24 підготували для вас добірку товарів, які допоможуть вам дбати про своє здоров'я.

Читайте також: Що подарувати тим, хто любить читати: 15 ідей з фото

Світловий будильник

Темні зимові ранки – найкращий час, щоб це перевірити.


Фото pinterest

Електрична зубна щітка

Базово піклуватися про здоров'я зубів нескладно: потрібно чистити зуби двічі на день по дві хвилини. Але колись лінь, а колись ніколи стежити за часом і здається, що досить пару раз пройтися щетинками по зубах. Якщо ви або ваш близький з таких, виходом стане електрична зубна щітка.

Згідно з висновком Асоціації стоматологів Америки, і електричною, і звичайною щіткою можна користуватися ефективно. А ось за даними Кохрейновскої спільноти, електричні щітки (на відміну від звичайних) знижують кількість зубного нальоту на 21% і зменшують запалення ясен на 11% через три місяці використання.


Фото pinterest

Іригатор

Зубна епопея на щітках не закінчується. Для просунутих користувачів корисним може бути іригатор – пристрій з трубочкою, який б'є струменем води в міжзубні проміжки. Правда, він потрібен не всім. Всупереч картинкам в інтернеті, іригатор не видаляє зубний камінь, зате вимиває шматочки їжі, що застрягли між зубами. Це може бути корисно тим, хто носить брекети, і людям зі скупченими зубами.


Фото pinterest

Фітнес-браслет

Фітнес-трекером здивувати когось вже складно, але моделі з новими функціями продовжують з'являтися. Всі трекери вміють рахувати кількість кроків, спалених калорій і частоту серцевих скорочень. Деякі відстежують сон, визначають вид активності та повідомляють про насичення крові киснем (правда, поки незрозуміло, наскільки точно).


Фото pinterest

Зволожувач повітря

Взимку повітря у квартирі може бути сухим: батареї працюють на повну силу, а через холоди вікно відкривається рідше, ніж влітку. Від сухого повітря болить голова, важко дихати та погано спиться. Воно сушить шкіру і слизові оболонки очей, і так людина стає більш вразливою перед респіраторними інфекціями. Зволожувач повітря виправляє цю проблему.


Фото pinterest