Ми дібрали переконливі аргументи для "реабілітації" яєчної шкаралупи. Уже найближчими днями ви самі зможете пересвідчитись у її користі. Але перед використанням не забудьте шкаралупу промити від залишків білка, обдати окропом і добре просушити.

Читайте також Нові нагороди Zubrowka: історія успіху найтитулованішого алкогольного бренду

Відбілювання речей

Яєчною шкаралупою відбілюють білизну. Потрібна лише біла шкаралупа. Подрібніть шкаралупу в порошок, наповніть нею ганчір'яний мішечок, зав'яжіть міцно і покладіть в барабан пральної машини при пранні білих речей.


Фото realsimpl

Прозорий бульйон

Додайте до гарячого бульйону подрібнену шкаралупу і збитий в піну білок. Доведіть до кипіння і прокип'ятіть на малому вогні 5 хвилин, помішуючи. А потім процідіть бульйон через марлю. Ідеально чистий бульйон готовий.


Фото foodig

Ліки проти печії

Розмішайте 2 чайних ложки порошку яєчної шкаралупи в склянці молока і випийте. Ефект буде точно.


Фото frepik

Міцні нігті

Яєчна шкаралупа містить велику кількість кальцію. Третина чайної ложки шкаралупного порошку в день – і нігті не впізнаєте.


Фото frepik

Добриво для городу

Яєчні шкаралупи – це чудовий спосіб додавання кальцію до компосту. Оскільки шкаралупа яєць має дуже високе співвідношення поверхні та об'єму, вона розкладається дуже швидко.


Фото reddit

Ніжний смак кави

Щоб кава вийшла смачнішою, при заварюванні додайте дрібку порошку з яєчної шкаралупи. Смак стане насиченим, а гіркота зникне.


Фото fooding

Свічки handmade

Зі звичайних воскових свічок та яєчної шкаралупи можна зробити свічки handmade.


Фото reddit