Тому знайдіть у собі сили та пройдіть кілька кроків на шляху до мрії, адже ви цього заслуговуєте!

Читайте також: Як знайти спільну мову з колегами: 6 чарівних фраз для порозуміння

Пізнайте себе

Вийдіть із зони комфорту. Адже, якщо ваша робота не відбиває ваш внутрішній світ і ваші цінності, не дає вам розкритися як особистості, то ви завжди будете себе почувати на робочому місці не у своїй тарілці.


Фото nian

Не хвилюйтеся

Захисна реакція підсвідомості – побоюватися всього нового. Ставтеся до зміни роботи як до цікавої пригоди. Уявіть, що вас чекає щось чарівне, містичне і ставтеся до цього як до пригоди.


Фото work

Задоволення

Візьміть аркуш паперу, ручку і запишіть все, що приносить вам задоволення. Це можуть бути хобі, стосунки, якісь події, одним словом, все, що приносить задоволення і робить вас щасливими. А тепер обведіть те, що може стосуватися вашої роботи. Визначте, що вас робить щасливим та що ви хочете зробити.


Фото pixabay

Ідея роботи

Ви визначили, які ваші цінності та що приносить вам в цьому житті задоволення. Тепер подумайте, що з цього може мати практичне значення для вашої нової роботи. Придумайте ідею для нової роботи.


Фото nian

Бачення роботи

Коли ви знайшли ідею, опишіть своє бачення цієї роботи. Напишіть, яким ви бачите ваш робочий процес, витрати, доходи, взаємодія з іншими людьми.


Фото pixabay

Складіть план

Подумайте, які практичні дії ви повинні зробити для того, щоб почати виконувати задумане? Складіть список речей, які потрібно зробити для початку і поступово, день за днем втілюйте їх в життя.


Фото unsplash

Відкрийтеся

Не бійтеся просити допомоги та підтримки. Діліться своїми думками та радощами з людьми, які вас підтримують.


Фото pixabay