Тому ми вам розповімо, як можна заощадити та добре відпочити, маючи при собі мінімум коштів і запам'ятати подорож на довго.

Читайте також: 8 речей, без яких не можна відправлятися в подорож автомобілем

Квитки купувати в режимі інкогніто

Якщо ви шукаєте квитки на поїздку, використовуйте в браузері режим інкогніто. Сайти запам'ятовують попередній пошук і фільтрують варіанти, які можуть вам сподобатися. І відповідно ціна квитків може підвищуватися, щоб ви якомога швидше їх купили.


Фото pinterest

Додатки можуть допомогти знайти безкоштовне житло

Пошук житла через додаток може вам допомогти заощадити гроші та зв'язатися з місцевими жителями. Вони підкажуть, як насолодитися подорожжю, що і де вигідніше. Також ви можете домовитися про проживання за мінімальну плату або запропонувати пожити безкоштовно у вас на батьківщині.


Фото pixabay

У таксі обов'язково має бути таксометр

Зверніть увагу чи обнулив водій таксі таксометр пред поїздкою. Користуйтеся GPS або картою, щоб знати відстань вашої поїздки. Адже туриста який не знає місцевості можна дуже легко обдурити.


Фото unsplash

Не використовуйте обмінні пункти, тільки банкомат

Зняття грошей в банкоматі за кордоном – вигідніше в більшості країн, ніж обмін грошей в обмінному пункті. Перед від'їздом уточніть, яку комісію стягує ваш банк за зняття коштів в банкоматі за кордоном.


Фото unsplash

Не варто їсти на вулиці де багато туристів

Гуляючи туристичним центром країни, використовуйте правило "трьох". Просто відійдіть в сторону, протилежну натовпу, і пройдіть не менше трьох вулиць або перехресть. Ви знайдете заклади харчування, які розраховані на місцевих жителів, а не на туристів. Якість їжі буде вища, а ціна набагато нижча.


Фото pixabay