Виявляється, за допомогою деяких маніпуляцій можна продовжити термін "життя" пристрою. Що саме потрібно зробити, щоб смартфон не сідав в розпалі робочого дня, ми вам розкриємо декілька секретів.

Читайте також Як зарядити смартфон: 15 оригінальних ідей, про які ви не знали

Позбудьтеся від непотрібних програм

Перегляньте список програм і видаліть все, що валяється по причині "ану ж коли-небудь стане у пригоді".


Фото technology

Включіть режим польоту

Режим польоту можна використовувати не тільки в літаку, але і в будь-якій ситуації, коли є необхідність заощадити заряд енергії та є можливість відпочити від стільникового зв'язку, WI-FI, Bluetooth і GPS.


Фото fandom

Відключіть GPS

GPS-модуль один з головних пожирачів батареї. Чим гірший прийом, тим більше смартфон витрачає ресурсів, щоб знайти хороший сигнал.


Фото technology

Обмежте 3G / 4G

Так, передача даних на 3G і 4G дозволяє користуватися інтернетом на високій швидкості. Але, на жаль, ці стандарти передачі даних розряджають смартфон швидше.

Модуль 2G витрачає значно менше енергії.


Фото mobilephonet

Відключіть вібрацію

Вібрація – дуже енергомістка штука. Друкувати без вібрування напевно не складе проблем.


Фото mobilephonet

Не переохолоджуйте смартфон

Чим холодніше, тим швидше батарея сідає. Щоб смартфон критично швидко не розряджався, тримайте його у внутрішній кишені куртки й користуйтеся гарнітурою.


Фото technology

Не перегрівайте

Уникайте будь-яких екстремальних температур. Пам'ятайте про те, що оптимальна температура для користування телефоном – від 16 до 22 градусів.


Фото technology

Зменште яскравість

Зменште яскравість до мінімальної, але, зрозуміло, комфортного використання.


Фото mobilephonet

Режим

Зменште час переходу смартфона в сплячий режим. Екрани сучасних телефонів споживають левову частку енергії в режимі активності.


Фото mobilephonet

Час змінювати

У будь-якого акумулятора є свій ресурс. Зазвичай цей ресурс з'їдається протягом 2 – 3 років. На жаль, реабілітувати зношений акумулятор неможливо.


Фото technology