Ідеї 24 розкажуть вам, як всього за 4 простих кроки врятувати килим і ретельно вичистити його від воскової плями.

Читайте також: Прості поради, які продовжать життя одягу та взуттю

Якщо так сталося, що ви забруднили килим воском, то для того, щоб його відчистити знадобляться:

  1. пакет з льодом,
  2. ніж,
  3. праска або фен для волосся,
  4. паперовий рушник,
  5. засіб для чищення килимів.

Крок 1: Охолодити віск

Якщо так сталося, що віск зі свічки потрапив на килим, то потрібно охолодити пляму. Для цього найкраще брати пакет чи мішечок з льодом. Приклавши пакет до плями, потрібно почекати приблизно 10 хвилин. Зауважте, віск повинен практично "замерзнути". Але слідкуйте за тим, щоб він не був вологим.

Фото g8ozd

Крок 2: Зішкребіть віск

Через зазначений час віск потрібно акуратно зішкребти з килима негострим ножем. Це потрібно робити максимально акуратно для того, щоб не пошкодити килим. Усі решти зберіть руками або пропилососьте.

Фото chistimvse

Крок 3: Нагрійте залишки

Ножем здерти увесь віск вам вдасться не одразу, тому покладіть на килим паперовий рушник і "подуйте" на нього теплим повітрям з фена. Віск "розплавиться" і його поглине папір. Замість фена та паперових рушників можна взяти кухонний рушник та праску. Для цього на пляму покладіть рушник і попрасуйте його на мінімальній температурі праски. Робіть це обережно, щоб не "спалити" рушник та килим.

Фото dekormyhome

Крок 4: Почистьте килим

Коли ви "позбулися" воску, почистьте килим спеціальним розчином або просто щіткою. Так ви повернете йому привабливий вигляд.

Фото smartkilim