Ідеї 24 зібрали для вас 10 найкращих порад, які допоможуть раціонально використовувати кожен куточок вашої квартири.

Читайте також: Як скоротити поїздки в магазин: прості правила, які допоможуть економити час та гроші

1. Озеленіть ванну кімнату

Якщо у вас багато живих рослин у горщиках і ви не знаєте, куди вже їх розставляти, – озеленіть ванну кімнату. Це оригінально, практично і стильно.

Фото pinterest

2. Поличка в коморі

Для тих, хто має маленьку комору і вже виснажився постійно переставляти різні консерви, – ідеальна ідея. Зробіть високу, але вузьку поличку за дверима. Вона не займе багато місця, але вмістить багато баночок.

Фото reddit

3. "Органайзер" для косметичних засобів чи аксесуарів

Для тих, хто має велику кількість лаків, кремів, губних помад, ременів та інших дрібних деталей, можна зробити мініполички на дверях шафи. Це практично та зручно.

Фото reddit

4. Поличка в кухні

Простора кухня – це мрія кожної господині. Але, на жаль, не завжди мрії збігаються з реальністю. Ті, хто має маленьку кухню завжди бідкаються про нестачу місця для різних кухонних "дрібничок". Ви можете зробити додаткову поличку біля кухонної плити. Закріпити її буде нескладно. А от місця для банок, контейнерів чи чашок точно знайдеться.

Фото elkilombonews

5. Двоярусні ліжка

Багато хто вважає, що двоярусні ліжка – це незручно та небезпечно. Але це не так, особливо, якщо все облаштувати з поручнями, красивими східцями та особливою постільною білизною.

Фото onedio

6. Баночки зі спеціями

Якщо ви обожнюєте готувати, то у вас точно багато різноманітних спецій. Вони, як правило, займають багато вільного місця на поличках. Замість цього використайте магнітні баночки зі спеціями. Вони красиво й оригінально будуть виглядати на вашому холодильнику. Окрім цього, ви завжди зможете знайти потрібну приправу за лічені секунди.

Фото kaksekonomit

7. Засоби для прибирання

Якщо у вас маленька квартира і ви не знаєте, куди сховати речі для прибирання, – закріпіть їх на гачках або поличках, прикріплених до дверей. Усе буде виглядати красиво та акуратно, а у вас з'явиться додатковий вільний простір.

Фото diendandatdai

8. Речі у ванній кімнаті

Для того, щоб усі ваші речі були складені та все виглядало акуратно, використовуйте гачки та "прилипки". Так потрібну річ легше та швидше знайти.

Фото harmonikum

9. Дитяче ліжко

У дитячій кімнаті завжди важко вмістити всі потрібні речі. Для цього можна використати ліжко, яке є універсальним. Тому там можна не лише спати, а й зберігати шкільне приладдя, а також одяг.

Фото pinterest

10. Зайві речі

Якщо у вас є речі, які вам не потрібні, але ви не можете наважитися їх викинути – реставруйте їх або використайте за іншим призначенням. Наприклад, зі старої драбини можна зробити класну поличку для декору із вазонів.

Фото kaksekonomit