Будь-якій людині потрібен час, щоб виробити витривалість і правильну техніку дихання. У цьому ми вам допоможемо.

Читайте також: 5 послідовних кроків для вироблення корисної звички

1. Перевірте свою поставу

Тримайте свій торс прямо та уникайте згинання талії під час бігу. Це допоможе вам дихати набагато ефективніше. Сутулість може зменшити вашу здатність легень і обмежити ваше дихання.


Фото unsplash

2. Перевірте форму

Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.


Фото pinterest

3. Бігайте частіше

Постійна практика допоможе досягнути досконалості. Виходьте на короткі пробіжки п'ять разів на тиждень і ви будете здивовані тим, як швидко почнете відчувати себе краще.


Фото pinterest

4. Збільшуйте інтенсивність поступово

Не біжіть попереду потяга. Дотримуйтеся правила 10 відсотків: ніколи не збільшуйте свою щотижневу норму більш ніж на 10 відсотків. Це не лише допоможе запобігти травмам, але й завадить організму відчувати себе перевантаженими.


Фото unsplash

5. Здатність розмовляти під час бігу

Ви повинні могти розмовляти під час бігу повними реченнями. Якщо ви відчуєте, що задихається, сповільнюйтеся і робіть прогулянку. Використання підходу біг/крок є ключовою стратегією для збільшення відстані, не відчуваючи себе занадто втомленим або захеканим.


Фото pinterest

6. Тренування повинні бути інтервальними

Швидкий біг може бути важким, але він збільшує міцність м'язів і об'єм легенів, які є запорукою витривалості. Почніть із додавання декількох 10-секундних інтервалів спринту через кожні кілька хвилин і поступово збільште тривалість до 30-секундних спринтів.


Фото pinterest