Усе геніальне – просте й заощаджує вам сили, нерви та час для перегляду нових корисних ідей з нашої скарбнички.

Це цікаво Ми всі користувалися прищіпками неправильно: британка показала, як треба сушити речі

#1

Якщо у хорошу погоду ви часто працюєте за ноутбуком у дворі або на лоджії, то помічали, що яскраве сонячне світло суттєво знижує "читаність" екрану. Вас виручить звичайна картонна коробка. Вона ж, до речі, зменшить нагрівання корпусу.


Фото reddit

#2

На кабелі живлення ноутбука зазвичай є липучка для його компактного стягування. А ще вона відмінно підійде для фіксації дроту на ніжці столу, щоб він не заважав під ногами.


Фото reddit

#3

Любите холодну каву у спеку, але лід відчутно знижує міцність напою? Вихід є – заморожуйте каву й використовуйте її замість льоду.


Фото reddit

#4

А ви знали, що на деко, яке розраховане на одну піцу, можна розмістити й дві. Потрібно тільки правильно їх розрізати і компактно розташувати шматочки.


Фото reddit

#5

Терміново потрібна підставка під планшет? Виручити може проста виделка, яку вам, звичайно, не шкода. Доведеться відігнути зубці в декількох місцях.


Фото reddit

Читайте також Як розморозити продукти за допомогою тертки й ще 4 несподіваних лайфхаки

#6

Якщо ви загубили ковпачок від туби з герметиком або рідкими цвяхами, скористайтеся винною пробкою. Зробіть в ній отвір за допомогою дрилі і насадіть на носик туби. Правда, варто розуміти, що це тимчасове рішення, оскільки пробка все-таки пропускає повітря.


Фото reddit