Змусити сонце пекти менше ми не можемо. Але Ідеї 24 знайшли способи, що допоможуть вам нормально почуватися навіть у найспекотніші дні.

Читайте також Нові нагороди Zubrowka: історія успіху найтитулованішого алкогольного бренду

Не пийте холодну воду

Вона не втамовує спрагу, а навпаки виходить разом з потом. Пийте чай. А от солодку воду не варто, адже чим більше п'єш, тим більше хочеться.


Фото atipt

Пийте холодний чай

Заваріть собі чай, охолодіть та пийте протягом дня. Можете кинути туди трохи меду, лимона, м'яти та додати лід. Не тільки смачно, але і корисно.


Фото atipt

Не поспішайте, якщо виходите з дому

Якщо ви кудись йдете в спеку, головне не поспішайте та після кожного походу мийте стопи й щиколотки прохолодною водою. Там купа біологічно активних точок, це приємно і корисно.


Фото self

"Японський кондиціонер" на допомогу

Геніальна штука. Просто спробуйте. Берете білу чисту хустинку, намочуєте у холодній воді та пов'язуєте на шию. Коли хусточка висихає, намочуєте знову. Приємний ефект настає буквально через кілька хвилин.


Фото vicks

Одяг та взуття

Вибирайте легкий вільний одяг світлих відтінків з натуральних тканин – льону або бавовни, натурального шовку, щоб ваше тіло могло вільно "дихати". А ось синтетика створить ефект теплиці. У сонячні дні слід носити легкий головний убір: солом'яного бриля, панаму або хустку, також з натуральної тканини.


Фото self