Тому Ідеї 24 підготували поради, як полегшити пошук друзів.

Читайте також: Подарунки для офісних працівників: 23 універсальні ідеї

Наявність здорових дружних стосунків є великою цінністю у житті будь-якої людини, але з віком заводити нових друзів стає дедалі важче. Глобальна коронавірусна криза та повсякчасні локдауни теж не особливо сприяють розширенню соціального кола.

Старі друзі

Здивуйте свого давнього друга – неочікуваним дзвінком, подарунком, проведіть разом час так, як ви любите. У часи пандемії нам іноді так не вистачає теплих слів тих, з ким не можеш опинитись разом через певні обставини, тому зателефонуйте тим, хто в іншому місті або країні.


Фото unsplash

Онлайн-курси

Нині більша частина людей, які бажають вчитися, перейшли в онлайн-режим. Можливо, й вам час спробувати пройти якийсь короткий курс та заодно знайти людей, з якими у вас вже є спільне хобі.


Фото unsplash

Дитячі майданчики

Якщо ви часто гуляєте з дитиною, то дитячі майданчики – це завжди слушне місце для нових знайомств, хоч з боку і може здаватись, що єдина тема для обговорень – це діти. Але це не так.


Фото pixabay

Сайти знайомства

Зазвичай вони асоціюються з пошуком знайомств для романтичних стосунків, але плюсом нашого часу є те, що ми чітко можемо окреслити наші потреби у простому спілкуванні. Інколи листування на сайті може перетворитись у корисне знайомство або справжню дружбу.


Фото pixabay

Прогулянки з собакою

Усі, хто має собак, двічі на день виходять на прогулянку. Тому у вас буде привід познайомитися з власником іншого собаки. Такі прогулянки у приємній компанії завжди приносять позитив у найпохмуріший день, та й завжди можна поговорити про щось цікаве та отримати пораду щодо піклування про свого чотирилапого друга.


Фото pixabay

Колеги з роботи

Якщо ви нещодавно змінили роботу, то нові колеги – це велике джерело знайомств та натхнення. А якщо ви вже працюєте довго на одному місці та всі співробітники хороші знайомі, можливо, варто познайомитися ближче та розповісти щось нове про себе?


Фото unsplash

Книжкові клуби за інтересами

На жаль, не завжди є можливість обговорити тільки-но прочитану книгу-фільм-серіал із другом чи знайомим, адже є велика ймовірність, що він ще не прочитав / не переглянув той чи інший твір. Саме для цього існують клуби, в яких учасники домовляються про певний твір або фільм, знайомляться з ним, а потім обговорюють. Тому онлайн-зустрічі саме стануть у пригоді.


Фото pixabay